Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az baj ha egy héten kétszer...

Az baj ha egy héten kétszer fürdök/zuhanyzok?

Figyelt kérdés
szerintem nem kell túlzásba vinni a tisztálkodást
2010. jún. 20. 19:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
hát szerintem eléggé. nem szívesen lennék a padtársad/kollégád... bazz ez még kb hajmosásnak is kevés. bocsi :$
2010. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát régen ez biztos jó volt, mert mindenki így csinálta nem érezték egymás szagát, de nem hiszem, hogy jól érzed magad úgy a bőrödben, hogy tudod, hogy a parfüm nyomja csak el a szagod.. :S Láb, kar stb nyilván nem áraszt szagot, de intim területek, hónalj, láb az azért durva lehet.. fogat hányszor mosol 1 nap vagy egy héten? Fésülködés, ruhaváltás? Nem túlzás szerintem, ha fürdésre 2 napot szánsz a hétből a fogmosás sem lehet számodra olyan fontos.
2010. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

eléggé..

főleg az intim részeken.elkaphatsz vmi fertőzést,gombásodást..nem beszélve a szagokról is..

mer még ha egy héten 2x esetleg kimaradna..

2010. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Hajmosásnak nem lenne kevés, én két hetente mosok hajat, de nincs vele semmi baj. Viszont fürdésből a napi kettő nem árt senkinek. :D Vagy esetleg egy, ha többször semmiképp nem sikerül.
2010. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

Inkább vidd túlzásba édesem, minthogy görény szagod legyen.

15/f

2010. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

baj.

én hozzád se tudnék érni, mert annyira undorodnék. az én osztályomban is van több ilyen és k*rva büdösek.. :S

2010. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Fogat is egy héten kétszer mosok, ruha viszont minden nap új van rajtam. A hajam annyira nem zsírosodik ezért azt 2 hetente mosom meg.
2010. jún. 20. 19:35
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj hogy ilyen igénytelen vagy. Még ha csak a fürdés lenne, de hogy a fogmosás is. Simán elkaphatsz fertőzést, gombásodást etc. Én nem tudnék úgy aludni, hogy nem fürödtem legalább 2 napja. Pláne hogy még a fogamat se mostam meg.
2010. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

hát ezzel az erővel lehetne rajtad mindennap ugyanaz a ruha. meg amúgy csak mondom, hogy nem csak a zsíros hajat kell megmosni, hanem úgy egyébként is, mivel a kosz azért rámegy. meg gondolom tesi órán is megizzadsz legalább egy kicsit. a lepedékekről meg ne is beszéljünk. tudod egyáltalán, hogy mi az? raj vagy amúgy?

2010. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
de ha már egy héten háromszor fürdök akkor anyámék szólnak is, hogy sok vizet használok
2010. jún. 20. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!