Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondják sokan hogy nem...

Miért mondják sokan hogy nem jó ha egy fiúnak frufruja van?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és szerintem jól áll nekem. Nem tudom sokan miért vannak ellene.

2018. aug. 18. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbbnek nem áll jól.
2018. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sok fiúnak jol áll a frufru. Miért gondolják sokan hogy mindent csak a lányoknak szabad a fiúknak meg nem?
2018. aug. 18. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem gondolja ezt, valakinek jól áll, valakinek nem. Úgy hordod a hajad ahogy akarod, senkit nem érdekel. De mi ez a hiszti?
2018. aug. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Persze mert imádok fiúként lánynak kinézni. Tőled még a körmömet is festhetném, miért is lenne baj á nem.

2018. aug. 19. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet azért mondják, mert neked nem áll jól. De hogyha jól áll, akkor szerintem is baromság. Nekik is jól áll:

[link]

17/F

2018. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Olvassátok el ezt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Itt irnak olyanokat hogy gáz ha egy fiúnak frufruja van. Nekem nem szoktak mondani semmit

2018. aug. 19. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Akinek jó áll, annak jó.
2018. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!