Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek bevált az "Alpecin...

Valakinek bevált az "Alpecin C" sampon? Sokan dicsérik.

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok az egyéni véleményekre.


Genetikai kopaszodás ellen nem használ gondolom, vagy szinten tartás működik?



#alpecinc
2018. máj. 28. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én használom lassan fél éve, és szinten tartja a hajam. Én a hajszesszel együtt használom, és nagyon jó illatuk is van.

Genetikai kopaszodás ellen használ, én is az ellen használom, növeszt babahajakat is, de a lényege hogy koffeinnel látja el a hajhagymákat, amik ennek a hatására nem gyengülnek le = megmarad a hajad.

2018. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hullott tőle a hajam, mert nagyon irritált. Nem tudtam elhasználni. A fejbőröm is fájt tőle.
2018. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még nagyon nagyon regen hasznaltam, mielott hiresse valt volna es tetves voltam és mivel viszketett a fejbőrom elkeztem tépkedni a hajam kicsi voltam nem tom miért es utana megvettük es eleg hamar visszanott tole amugy
2018. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem bevált igen, de en most a szeszt veszem, hajnövesztes céljából.áttöltöm spray-s flakonba,és a hajtövemre fújom.jó amúgy.
2018. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindennapos hajmosással vagy hogyan használtátok? Mert a tubuson írva van a mindennapos.
2018. jún. 6. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Én kétnaponta mosok vele, hajat, amelyik nap nem mosok, akkor a hajszeszt használom
2018. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 -os!


És használ neked ez a kombináció?

2018. jún. 6. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!