Van bőrradír arcra?

Figyelt kérdés
Szeretném tisztábbá, egészségesebbé tenni valahogy az arcomat, de nem teljesen értem, a bőrradírokról mindig jót hallok, de az csak testre használatos? Vagy az arcradír az egy teljesen másfajta, bőrradírhoz nem hasonlítható cucc? Vagy a bőrradírt kell arcra is használni?

2018. aug. 22. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a sima testradírt kenem az arcomra is, semmi bajom tőle. Amúgy van külön arcra is, de fölösleges szerintem külön venni.
2018. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában ha azt mondod, bőrradír, akkor az arcra valót értjük, a testre valót testradírnak szokták hívni.


Annyiban másabb, jobb, hogy a testre valóban sokszor vannak a szemcsék mellett olajok, ami ugye nem árt a bőrnek, az arcra valóban viszont vannak tisztító, gyulladáscsökkentő, hidratáló cuccok, amik nem okoznak pattanást.

2018. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kedvencem van, a Lushtól az Ocean Salt, ami arc és test radír is egyben, a másik pedig a Loreal Smooth Sugars arcradírja. Az utóbbiban sokkal kisebbek a szemel, ezért az lágyabb, az Ocean Salt viszont csak természetes összetevőket tartalmaz. Én mindkettőt nagyon szeretem😘
2018. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Himalaya Herbals barackmagos verzióját használom, sokáig kitárt és szuperül teljesít.
2018. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!