Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mivel, és hogyan...

Szerintetek mivel, és hogyan kellene ápolnom az arcbőröm?

Figyelt kérdés

Az arcom két oldalt piros "pozsgás" vagy nem is tudom, hogy kellene mondanom. Nem tudom, ezt hogyan tudnám eltüntetni, mert ilyen "hústövis" (vagy hogy hívják azt) olyanok is vannak rajta.

Néhol hámlik a bőröm, de nem látszik annyira, ez gondolom száraz bőrre utal. Ezen hogyan tudnék válzotatni? Milyen arcpakolás kellene? Esetleg arcmaszk? Bőrradír?

Az orromnál viszont elég zsíros néha a bőröm. Ez miért van? Milyen arcápoló szereket kellene használnom, hogy szép sima, és mindenhol egyszínű, bőrszínű legyen a bőröm?

Bármilyen tanács, ami ezzel kapcsolatos, szívesen fogadok. Köszönöm a segítséget előre is!



2018. ápr. 3. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem találod meg a megfeleő szereket, 100% biztosan működni fog, ha mosdókenőccsel mosod az arcodat. A tubusosat vedd, ne tégelyeset, mert az olcsóbb.
2018. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én először elmennék a helyedben bőrgyógyászhoz
2018. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!