Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápoló szert ajánloto...

Milyen hajápoló szert ajánlotok férfiaknak?

Figyelt kérdés

30-as éves férfi vagyok. 3-4 hetente járok fodrászhoz, apróra vágatom a hajam. Ha megnő, durva, száraz, fénytelen lesz, kicsit igénytelen kinézetű, ha tovább hagynám nőni, begöndörödne, rendkívül sűrű. Viszonylag sűrűn kell mosnom mikor már nagyobb, mert viszket, valszeg befullad a bőr, nem korpás. Ha elő is jön a korpa, bevált samponnal 2-3 mosás alatt eltűnik. Mosás után megszárad, szintén nagyon durva hatású.


Milyen kencét ajánlanátok, amivel lágyítani lehetne és gyorsan le tudnám kezelni?! Férfiként nem vagyok az a órákig hajjal babráló típus. Nem szőke herceg akarok lenni (főleg barnán), de hátha lenne valami megoldás. Hajolaj megfelelne erre?! Esetleg sampont keressek erre? Mentolos Head & Shoulders-t használok alapból, ha korpásodik Nodé DS+-t.


Köszönöm!



2018. aug. 25. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Alpecin
2018. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
# 1/1 Nem kell tuningolni, szerencsére! Megszelídíteni, kordában kellene tartani inkább :)
2018. aug. 25. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj ki hajbalzsamokat. Itt nézelődhetsz, véleményt is írnak róluk: [link]

Szerintem jók a hajolajak is jók erre a célra. [link]

Kipróbálhatsz természetes olajokat is, pl. ricinus, argán, kókusz, csak azokat elég sokat kell a hajon hagyni, majd kimosni. Szóval kicsit macerásak.

Szerintem a balzsam lenne a legpraktikusabb, azt csak felkened és lemosod (vagy van, amit le sem kell mosni).

Remélem, tudtam segíteni

2018. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!