Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy lány tüsire vágatja a...

Ha egy lány tüsire vágatja a haját, akkor más lányoknak általában negatív a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Hogy tapasztaljátok? Ha egy lány rövidre vágatja a haját, kibeszélik őt emiatt más lányok?
2018. aug. 28. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Lány vagyok és nem foglalkozom ilyenekkel, van kismillió jobb dolgom más elbszott hajánál...
2018. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Bizony vannak ilyen korlátolt emberek (nem csak lányok), akik úgy érzik, hogy még azt is véleményezniük kell, amihez semmi közük és nem is befolyásolja őket. Ilyen az élet. Én személyszerint menőnek tartanám.


L

2018. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül
2018. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolnám, problémás a haja. esetlen akadályozná a hosszú haj valamilyen élettéren. vagy csak szimplán ez tetszik neki. rengeteg nőnek jól áll amúgy! anyukámnak pl évek óta rövid, és szinte ilyen védjegye lett számomra a frizurája.
2018. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leszarnám, milyen a haja.

Először lehet furi lenne, de hamar meggyőzhető vagyok arról, h valaki kedves és aranyos, onnantól meg nem a haját nézem, nem nekem kell viselnem

2020. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!