Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyantával kapcsolatban...

Intim gyantával kapcsolatban lennének kérdéseim?

Figyelt kérdés

Eddig borotvát használtam, illetve a szeméremdombon epiláltam, de szeretnék tartós simaságot. Úgy döntöttem, kipróbálom kozmetikusnál az intim gyantát, erről lenne pár kérdésem.


- Teljes felület általában mennyibe kerül?

- Mennyi időt vesz igénybe a gyanázás?

- Mennyi ideig tartós az eredmény?

- Mennyire fájdalmas egy 1-10-ig terjedő skálán?


Bocsánat, tudom, hogy van közte olyan kérdés, ami talán hülyeség, meg relatív, de ezek mindenképpen érdekelnek.

Köszönöm!


2018. aug. 30. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Budapesten én 5000 körül csináltatom.

Olyan 20-30 perc a kezelés, függ a kozmetikustól és hogy mennyire bírod. De elhúzni nem érdemes, jobb túlesni rajta.

Nekem 3-4 hetente kell járnom, úgy a második héttől kezd szőrösebb lenni nekem, de pici szőrök folyamatosan kijönnek, mert ugye nem egyszerre nőnek.

Fáj, de szerintem megszokható. Olyan kozmetikushoz menj, aki gyakran csinálja, van benne rutinja.

2018. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!