Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör haj ápolása férfiaknak?

Göndör haj ápolása férfiaknak?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi frizurám LENNE, ha tudnám rendesen ápolni a hajam :D. Már több, mint egy éve növesztettem meg ennyire, hogy göndör, de még mindig nem tanultam meg kezelni. Csak sampont használok rá, semmi mást, és nagyon száraz, meg kezelhetetlenül gyenge lesz utána. 1-2 nap után jól összeállnak a tincsek, de még akkor is gyenge, könnyen szétfújja a szél úgy, hogy többet már nem tudom visszaállítani. kb. 3 naponta mosok hajat.


Szeretném már rendesen kezelni. Neten rengeteg féle meg márkájú terméket látok, de pasi létemre ezeken én nem igazodok ki. Tudnátok mondani konkrét ápolási tippeket (mit, hogyan, mikor), és termékeket? Fodrászom balzsamot ajánlott, szóval valszeg azt kéne, csak nem tudom milyet. Régebben kis hajhabot használtam, ami jól meg tudta tartani, csak nagyon ragacsos lett tőle.



2018. szept. 1. 08:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nem akarom túl tolni se. Pár darab terméket akarok. Láttam különböző helyeken, hogy mekkora listákat írnak a szükséges ápolószerekről, de szerintem nekem felesleges lenne ennyi.
2018. szept. 1. 08:18
 2/2 anonim ***** válasza:
hajmosas elott fesuld ki,ez eleg lesz a kovetkezo hajmosasig. hasznalj valamilyen samponot, lehetoleg olyat ami nem szaritja ki a hajad annyira. utana hasznalj hajbalzsamot. sysossnak jo balzsamjai vannak. es nyugodtan hasznalj noi balzsamot. a balzsamot hagyod egy kicsit a hajadon mielott kimosnad.figyelj hogy a hajtodre ne tegyel mert akkor masnap mar zsirosnak fog latszani. amikor vegeztel ezzel akkor egy regi poloval egy kicsit szaritsd meg. ne dorzsold, csak ilyen felfele nyomogatos mozdulattal itasd fel a viz nagyjat. utana hasznalj egy kis waxot, vagy hajhabot ugyanezzel a mozdulattal. hajhabnak a syoss curl nevu sprayes hajhabot ajanlom. ha ezzel kesz vagy akkor hagyd hogy magatol megszaradjon, vagy vegyel egy diffuzort. sima hajszaritoval semmi fele keppen se szaritsd. 2. 3. napon fel tudod frissiteni ugy, ha veszel sós hajsprayt (got2b nek van egy jója), vagy csak siman bevizezed es azzal a mozdulattal egy kicsit formazod. nekem ez jott be :D
2018. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!