Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok ha egy olyan...

Mit szólnátok ha egy olyan lányt látnátok utcán aki húzza maga után a haját olyan hosszú lenne?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 18:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2018. szept. 3. 18:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Megijednék első körben :O

Meg azt is gondolnám, hogy nem komplett, mennyi macera lehet már egy ilyen hajjal, fésülni, mosni örökké (mivel a földön csúszik utána...), ráadásul forgalmas helyen simán rálépnek hátulról (XD)... Hát nem egy praktikus gondolkodású, akinek ilyen haja van, az biztos... Inkább valami feltűnési viszketegsége lehet.

2018. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy koszos lesz a haja.
2018. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék,csak annyit gondolnék,hogy igénytelen.Nem túl higiénikus a földön húzni a hajadat.
2018. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már ez a kép is elég a hányingerhez
2018. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Azt hogy mennyi koszt felszed vele. Oké hogy gigahosszú de ha leér a földre akkor érdemes vagy vágni belőle vagy felkötni vagy valami, a földön húzni nem higiénikus, arról nem is beszélve hogy pl. egy tömött buszon lazán taposnak rajta.
2018. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, nem tudod, hogy épp megy, vagy jön ki a tévéből, hogy megöljön.
2018. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a sz..aron is keresztülvontatja, ahogy az utcán végigmegy!
2018. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mi az istenért nem köti fel?????!!
2018. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem fenék alá/combközépig érő hajam volt, ráadásul dús és göndör. Kb csak kontyban tudtam hordani,ha lófarokba kötöttem a fejem tetejére rövid idő múlva a tarkómban volt a copf és lógott, nem ért semmit. Az utcán random vadidegenek volt hogy kérdés nélkül megtapogatták, vagy ráültek mellettem a buszon.

Mivel ezektől eljutottam odáig hogy folyamatosan csak kontyban hordtam inkább levágattam.

A legtöbb emberből ámulatot vált ki a nagy hajtömeg, de nem kellemes viselni az év 360 napján, azért az 5 napért meg nem feltétlen éri meg.

2018. szept. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!