Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz, ha nőként...

Szerintetek gáz, ha nőként tök szőrös a karom?

Figyelt kérdés
Vékony szálú, szőke, de sok szőr van a karomon. Gyantáztam, epiláltam már, de néha egyszerűen nincs kedvem hozzá. Ha ránézek akkor szebb ha csupasz, de a többi ember szerint milyen? Mi a véleményetek? Megláttok egy szép nőt szőrös kézzel akkor mi jut eszetekbe? Amugy természetesen ápolt, stb.. :D
2018. szept. 11. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne gáz? Tök természetes dolog. Az is gáz, hogy van hajad?
2018. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem gáz, nekem is szőrös, csak nekem sötét.Én is leszedem néha, de csak magam miatt, eddig senki sem tette szóvá.L.
2018. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem elég kiábrándító.


3... 2...1...

2018. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
...3...2...1...: Elég nagy szégyene az emberiségnek, hogy sokan már a természetességet is kiábrándítónak tartják. És itt nem is majomszőrzetről volt szó, hanem vékony szőkéről, ami alig lászik.
2018. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nyugi, nem lehet gáz, természetes, Nagylány! Aki emiatt csúnyán néz, szánalmas. Ezer bocs' de nekem erről az jutna eszembe, h. néhol rajtad micsoda dús finomságot lehetne símogatni. Huhhh. Még 1x bocs'
2018. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az,hogy a karom szőrös, máshol nem :D epilálok más területen.
2018. szept. 17. 14:05
 7/11 anonim válasza:

- szept. 17. 14:05 -

A többi: nos, az szomorú. De ha úőgy tetszik, miért ne ?

2018. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha egy szép sportkocsin valami rozsdás lemezfelni lenne. 😃 Borul az összkép, kicsit tényleg kiábrándító.

Aki meg azt mondja, hogy jó az úgy, hiszen úgy természetes, mit szólnak azokhoz a férfiakhoz, akik borotválják az arcukat, vagy nyírják a szakállukat, ami természetes körülmények között a mellkasukig érne legalább? 😃

2018. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért egy vékony fél centis szőke szőrszál, és egy arctól mellkasig érő legtöbb esetben barna drót között van némi különbség. Mondjuk az elsőt kb észre sem venni...
2018. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha alapból szép vékony a karod és a csuklód és úgy szőrös, sztem azzal nincs gond. Egy szép vékony női csuklót akkor is jó érzés megfogni, ha szőrösebb az átlagnál. Sztem az alapból izgató, ha egy nőnek vékony a karja.
2018. okt. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!