Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folyamatosan újabb és újabb...

Folyamatosan újabb és újabb pattanások/kiütések jelennek meg a fenekem. Hogy tüntessem el és mi az okuk?

Figyelt kérdés

Eddig ez egyáltalán nem volt jellemző, az elmúlt 2-3 hétben kezdődött. Mosószert, tusfürdőt nem váltottam.

Az avonos pattanás elleni korrektort szoktam rátenni, ezen kívül pedig Sudocremet és körömvirágkrémet. Ezeknek a kombinációja el szokta őket tüntetni egy idő után, de hiába, ha utána újak jönnek ki... Szerintetek mit tegyek? Bőrgyógyászhoz forduljak velük?

Ja és esetleg pajzsmirigy alulműködésre felírt gyógyszer okozhat ilyet?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. szept. 15. 10:13
 1/3 anonim válasza:
Nem vagy ekcémás? Sztem amúgy nyugodtan forduljál bőrgyógyászhoz.
2018. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a háziorvos hogy a farmernadrágtól van. Szóval akinek ilyen érzékeny a bőre valszeg csak a 'mamabugyik' segítenek. Bár én azóta is tangát hordok, de mintha kezdenének maguktól múlni.
2018. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mennyire eszel sok cukros es zsiros eteleket? Sportolsz? Vagy szoktal jarnk mozogni?
2018. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!