Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha naponta borotválom a...

Ha naponta borotválom a hajamat, akkor az a késöbbiekben gyorsabban fog nöni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, mivel a növekedés gyorsasága a hajhagymától függ, nem a vágástól v borotválástól.
2010. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
szeirntem meg igen, igazat írt az első, de szeirntem jobb a hajhagymának ha minél többször van" rövidre vágva" a haj. Meg lehetne szeirntem példa a lábadon is a szőr.. egyszer vágod le már erősebb :D
2010. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. A lábadon is csak azért tűnik erősebbnek, mert ahogy levágod a szőrszál végét, ami vékonyabb és puhább csak az erősebb része marad meg, meg rövidebb is lesz és vastagabbnak tűnik.

Egyik ismerősöm leborotválta a kislánya haját, mikor 1 éves volt, hogy biztos majd erősebb nő vissza, és ugyanolyan gyenge maradt miután megnőtt.

A gyorsaságát sem befolyásolja a növekedésnek. Ha levágod, akkor látványosabb a növekedése, de ha hosszabb lesz, akkor már nem lesz feltűnő, hogy gyorsabban nő.

2010. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mert nagyon unom borotválni s ha töbször csinálnám azt gondoltam hogy gyorsabban fog nöni s akkor már nem elég minden harmadik nap levágnom hanem minden nap kéne s az elég macerás...
2010. jún. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!