Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek nagyon hosszú haja van?

Akinek nagyon hosszú haja van?

Figyelt kérdés
Meddig ér és (ha van miatta bármi problémátok, pl. fejfájás, vagy egyszerűen csak érzitek a súlyát), az milyen hossznál kezdődött?
2018. okt. 5. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Fenékig ér,nem fáj,nem érzem a súlyát
2018. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén a fenekemig ér és én sem érzek semmit csak ha vizes max annyit hogy van súlya :)
2018. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még "csak" derékig ér, de a cél a fenék alá érő :)

Az egyetlen problémám vele, hogy sajnos akármennyire odafigyelek rá, törik és elvékonyodik a vége, pedig annyira kímélem :(

Meg az, hogy néha zavar h pl mindenhová odalóg, volt már h becsípte az ajtó, ablak..... :D

Az ápolása nem kevés időt vesz el, és jó sok hajpakolás, festék stb. kell rá.

De ezek ellenére imádom, és semmi pénzért sem vágatnám le, sőt, még hosszabbat akarok :)

2018. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Fenékig ér a hajam. Önmagában nincs túl nagy súlya, de mikor mosom és rengeteg vizet magába szív, akkor nagyon nehéz, szinte beleesek a kádba. Nyáron radiátorként is jól funkcionál, télen mint egy jó kis sál. Meg ugye az alap probléma, hogy mindenhova belelóg/odalóg. Kiengedve csak nagy ritkán hordom, pl. különleges alkalmakon, mert ha valaki leül mellém, konkrétan a hajamra tud ülni. Sport közben nagyon tud idegesíteni, ha folyton az arcodba csapódik a hajad. Általában sima lófarokban hordom, de mikor a padra hajolok, hogy írni próbálnék, 10 másodpercenként lökdöshetem hátra a hajam. Hajmosást követő napon nagyon nehéz kifésülni, annyira száll és könnyen csomósodik. 35 perc, mire megmosom, 45 perc, mire megszárítom, magától egy olyan egy óra alatt szárad meg (melegben). Magamnak semmilyen, még a legegyszerűbb fonatokat sem tudom megcsinálni, mindig másnak kell befonnia, ennek ellenére csodásan néz ki a legtöbb fonat, mert hosszú hajra találták ki őket. Ha pl. be akarom göndöríteni a hajam, min. egy fél óra, mire minden tincsen végigérek.

Nagyon sok gond van a hosszú hajjal, a rövid hajúak soha nem fogják tudni átérezni ezeket a problémákat, de mindezek ellenére is sokszorosan megtérődik a belefeccelt munka, és semmi pénzért nem vágatnám le! :)

2018. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Derékig ér. 4 éve kezdtem el növeszteni, előtte szintén 4 évig elég rövid, tüsi volt a hajam, oldalt és hátul géppel nyírva. Azelőtt pedig általában lapockáig ért a hajam.


4 éve már kicsit untam a rövid hajat, szóval elkezdtem növeszteni. Aztán úgy 2 éve döntöttem úgy, hogy meg sem állok derékig. Korábban ugyanis soha nem volt derékig érő hajam, de úgy gondoltam, hogy most kipróbálom.

A súlyát hajmosás közben érzem.

2018. okt. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!