Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászomnál ha sima hajfest...

A fodrászomnál ha sima hajfestésre kértem időpontot, ott majd kicsit variálhatok a dolgon? Szerintetek bele fár az időbe? Festés lenne + pár világosabb csík bele (highliths)

Figyelt kérdés
Úgy írta be hogy festés (csokibarna hajat szeretnék) de időközben kitaláltam hogy fel lehetne dobni ilyen világosabb csíkokkal. Szerintetek azt is megcsinálja ha ott ezt még mondom neki? Vagy már nem lesz idő mert 1, jön a következő vendég, 2, nem így volt megbeszélve? Szerintetek?
2018. okt. 6. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá,hogy vállalja, ha nem ez volt a megbeszélt.
2018. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az a pár. Én már rutinosan egyszerre teszem a fóliákat és kenem az alapszínt, de ha valaki extravékony tincseket akar az egész fején, annak már dupla annyi a felkenési ideje. De ha mondjuk kalapvonalig, vagy csak a tetején pár tincset akarsz, az 5-10 perccel hosszabb művelet, ha belefér neki, megcsinálja. Kérdezt meg.
2018. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg kiírtad ezt, 3x felhívhattad volna megkérdezni. Csak ő tudja. Vagy belefér, vagy nem. Ha van ideje, lehet nincs anyag, bármi lehet.
2018. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!