Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borzasztóan hamar zsírosodik...

Borzasztóan hamar zsírosodik a hajam, valalinek valami bevált tippje esetleg?

Figyelt kérdés
régen közel sem zsírosodott ilyen hamar, megmosom és másnap délután már teljesen olajosnak érzem. A zsíros haj érzetét meg nem bírom elviselni, de 2 naponta se akarnám mosni a hajam.

2018. okt. 21. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Arc-, fül- és nyakmosásra szappant használj.

Törülközővel ne dörzsöld át a hajad. Rögtön a hajadat szárítsd.

Hajmosás után cserélj/fordítsd meg a párnahuzatot.

Használj kénes sampont.

Ha kezd zsírosodni, akkor csak másnap moss hajat.


2 napról 4 napra sikerült kitolnom a hajmosásomat.

2018. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
25%
Esetleg hintőpor. Én is ezt használom, mikor már nagyon zsíros. Azelőtt én is 2 naponta mostam, most pedig heti 2x. Ha sötét színű a hajad, akkor jól bele kell dörzsölni és nem látszik. Vagy vegyél száraz sampont.
2018. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. köszönöm, mindenképpen megpróbálom ezeket!

2. sajnos próbáltam mindkettőt sok ideig használtam is, de feleslegesnek érzem, mert csak 10 percig van hatása:(

2018. okt. 21. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igyál több vizet, és az étkezésre is figyelj, hogy kevesebb cukor, rágcsa, több vitamin, rost.

Ne piszkáld vagy igazítgasd a hajad mosás után, mert a kezeddel is bezsírozod, próbáld meg sampon+balzsam után az almaecetes öblítést (ezt már nem kell kimosni).

2018. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy belső a probléma, vagy külsőleg használsz rossz szereket.

Ami a zsíros fejnek a legrosszabb, a száraz sampon, 1-1 alaklommal nem gond, de hajlamos rákapni az ember. Na ez csonttá szárítja a fejbőrt, plusz eltömi a pórusokat, ettől jobban zsírosodik.

A túl sok hajápoló szer sem szerencsés, hanyagold, amennyire lehet. A sampont alaposan hígítva használd, balzsam elég a végekre.

A magas hő szintén ront a helyzeten és az állandó hajpiszkálásról, fésülgetésről is szokj le.

2018. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!