Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellig érő hajam van. Elég...

Mellig érő hajam van. Elég nőies vagy növesszem még?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rövid hajjal is lehet valaki nőies, és sok férfinak van vállnál hosszabb haja.


Összefoglalva: nem a haj hossza határozza meg a nőiességet.

2018. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hajtól függ. Egy hosszú hajú lány még nem biztos, hogy nőies, vagy szép.
2018. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg növeszd, de így is nőies, ha stílusos. Legalàbb melled alá 5 centiig növeszd szerintem. Úgy "nőiesebb". Jobban észreveszik.
2018. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Tökmindegy, nem a hajadtól leszel nőies. Ha tetszik a hosszabb akkor növeszd, ha meg nem akkor vágasd vissza.
2018. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Öltözködés meg a smink többet számít a nőies kisugárzásban mint a haj hossza.

Magassarkú és egy szolid sminktől mindenki azt fogja mondani hogy nőies vagy rövid hajjal is. Míg egy hosszú hajú lány tornacipőben és bő pulcsiban nem lesz annyira annak megítélve.

2018. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mellig érő haj már bőven hosszú, de a nőiességet nem a haj adja, hanem a kisugárzás. Nekem mellig ér a hajam, ennél hosszabbat nem is szeretnék, szerintem ez a tökéletes hossz.
2018. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!