Szép arcbőr titka?

Figyelt kérdés
Az arcomon, legfőképpen a szemem alatt fehéres pöttyök vannak, de nem tudom mik azok. Nem feltűnő, de ha közelről nézem a tükörben, látszik. Nem lehet ezeket valahogy eltüntetni? + apró szürkés pöttyök az arcomon mindenhol? Azokat eltüntetni? Nekem egyébként szerintem nagyon csúnya arcbőröm van, ezért is sminkelem le egy nagyobb réteggel mindig. A probléma pedig az, hogy minden nap használok arcápolót, vagy arcradírt, hetente rakok fel szenes, vagy egyéb maszkot, de hiába minden. Tudnátok tippeket adni, hogy mit csináljak?

2018. okt. 31. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Genetika... Ha tényleg törődsz vele akkor mást nem nagyon tudsz tenni
2018. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A milia nevű bőrrendellenesség az amire te gondolsz, az pedig nagyon nem genetika. Ez akkor alakul ki ha valami miatt eltömődnek a verejtékmirigyek. Rossz higiénia, dohányzás, túl sok napozás és rossz minőségű kozmetikumok okozhatják ezt. Bőrgyógyászhoz kéne ezzel fordulni ők elvileg el tudják távolítani.

Az apró szürke pöttyök pedig miteszerek, az meg a pórusok eltömődése, azokat kozmetikussal ki tudod tisztíttatni, de sajnos mindig vissza fognak jönni.

2018. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Szörnyű az arcborom, mióta csak elmúltam 12 éves.. Pont pár hónapja akadtam rá a teafa pattanás ecsetelore, és ezáltal a YAMUNA (!) Rossmannban 400ft ért kapható teafa SZAPPAN, sosem gondoltam h az majd segít. KB 5 hónapja használom és még egy sem fogyott el, mivel leggyakrabban max 2-3naponta kell használni az elejen. Utána már 3 naponta.

De nekem pl picit szárította a bőröm így maradtam a heti 2 alkalomnal.

Már a második héten látszott h sokkal szebb a bőröm. És azóta kevesebb pattanásos és mitesszerem is van, ami még kijon új, nem hetek múlva tűnik el hanem napok alatt, plusz puha a bőrön tőle.

2018. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A mitesszerek egy bizonyos pontig az arcunk tisztaságat szolgálják, ha viszont túl sok termelődik érdemes 3havinta kitisztittatni kozmetikussal.

Én amúgy az utolsó válaszoló vagyok, 3havonta tisztítja kozmetikus. Így teafa szappannal valami isteni az eredmény.

2018. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Esetleg még kipróbálhatnád a bőr rejuvenációs kezelést amit villanófényes kezeléssel szoktak csinálni.


Van olyan hely ahol ezt ingyen ki lehet próbálni. Segíteni fog a mitesszer problémádon is.

2018. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Nekem az segitett, hogy semmit nem hasznalok ra. Mindent kiprobaltam, sztem rakoltottem tobb szazezret az elmult 15 evben. Manapsag reggel es este arcot mosok tiszta vizzel, meg ami epp van otthon szappan, azzal. A borom csodaszep lett. Emellett kerulom a tejes eteleket, csokikat, mert azok nalam iszonyu hatassal voltak a boromre. Sajtot es kefirt azert eszek, azoktol nem jonnek ki a pattanasok. Ha megis kijon nehany pattanas, miteszer, es nem birom ki h ne nyomkodjam oket, akkor ejszakara lekenem Akneroxid 100 nevu kremmel (gyogyszertari). Merz drazsebol eszek heti 1-2 darabot, mert van benne A vitamin ami szepiti a bort.

A helyedben elmennek egy kozmetikushoz h szedje ki amit tud, beszereznek egy Akneroxid 100at, es amugy bekenhagynam a boromet! Probald ki csak 1 honapig ezeket es meg fogsz lepodni!

2018. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!