Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, lányok, télre meg szoktát...

Nők, lányok, télre meg szoktátok hagyni a szőrt a lábatokon vagy leszeditek? És nyárra?

Figyelt kérdés
Lehetőleg kort is kérnék, hogy jobb képet kaphassak. Kíváncsi lennék az arányokra. Aki szeretné, bővebben is kifejtheti, hogy mitől függ még, vagy miért választja amit tesz.

2018. nov. 3. 00:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Leszedem mindig, kb. hetente borotválom, pasitól függetlenül, 14 éves korom óta.

31

2018. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Metionin ***** válasza:
61%
Leszedem mert télen is hordok harisnyát és azon átbújna.
2018. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
Meghagyom, mert mindig hosszú nadrágban vagyok a hideg miatt, barátom nincs, úgyhogy senki nem látja a lábamat. Szerintem felesleges ezzel időt tölteni, és mégjobban meggyötörni a hidegtől amúgy is száraz és érzékeny lábaimat. 22/L
2018. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen mennyi igénytelen nő van.... alapvető dolog lenne a szőrtelenítés, erre itt a sok chubacca....
2018. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Miss Endzsi ***** válasza:
48%
Minden nap borotválkozom, egész évben, mindenhol. 21/L
2018. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 nagybotos válasza:
0%

F vagyok. Gondolom nem az évszak a fontos. A barátod hogyan szereti? Ha ez fontosabb, mint az hogy te hogy szereted.

Andor

2018. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt, Chewbacca, te kulturálatlan disznó.


Másrészt, a pasikon is nő ám az igénytelen szőr. Az ellen is tessék felszólalni.

2018. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Miss Endzsi ***** válasza:
49%
Fincsi hátszőr.
2018. nov. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Tökmindegy, hogy írjak azt a chewbaccat... az az abszurd, hogy fiatal lányok és nők itt adják a tanácsokat a többi fiatal nőnek és lánynak úgy, hogy undorító szőrösek.

Akkor adj másoknak tanácsot ha megfelelő vagy te is rá.

Szőrös igénytelen nők nem alkalmasak rá, hogy szepsegtippeket adjanak mert hiteltelen....

2018. nov. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

Télen, nyáron borotválom. Alap higiéniai feltétel nálam és bár a párommal több éve együtt vagyunk, szerintem mindig megerdemli, hogy tegyék a nőiességemért. Nem valami vonzó egy csupa szőrös nő.

20/N

2018. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!