Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, lányok, télre meg szoktát...

Nők, lányok, télre meg szoktátok hagyni a szőrt a lábatokon vagy leszeditek? És nyárra?

Figyelt kérdés
Lehetőleg kort is kérnék, hogy jobb képet kaphassak. Kíváncsi lennék az arányokra. Aki szeretné, bővebben is kifejtheti, hogy mitől függ még, vagy miért választja amit tesz.

2018. nov. 3. 00:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
78%
Le szoktam borotválni télen is, csak valamivel ritkábban. Mindig elhatározom, hogy megnövesztem, de végül inkább mindig leszedem. A suncussal meg a hónaljkutyával szintén így vagyok, pedig kíváncsi vagyok, hogy néznének ki teljes pompájukban. Lehet, hogy igénytelen vagyok valakik szerint, de nem nagyon érdekel.
2018. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!