Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a Kallosról?

Mi a véleményed a Kallosról?

Figyelt kérdés

Mint márka.

Pl hajfesték,hajpakolók stb.

Írjatok jó sokan!


2010. jún. 25. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
annyira sokszor nem használtam még, de amennyire tapasztaltam jók. Nincs bajom vele.
2010. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hajfesték sokáig tart, nagyon jó

a mézes hajpakolás nagyon jó, továbbra is azt fogom venni

mást még nem próbáltam, van egyáltalán még más termékei is?

2010. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

eddig csupa jó! :)

Van persze :) Hajbalzsamok,samponok,zselék,lakkok stb :)

2010. jún. 25. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én vettem placentás hajpakolást, nagy csomagolásban van csak 850 ft az eredmény látszik is az olcsóságon...drasztikusan elkezdett hullani a hajam tőle...viszket a fejbőröm...korpás lettem:S
2010. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet másnak beválik! :)
2010. jún. 25. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát remélem! Én nagyon pórul jártam vele! Viszont amit jó áron tudtam beszerezni, és Kallos termék, az ilyen kiscsomag smink ecset szett....mindenféle volt benne, nagyon jó áron:)
2010. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne! :) Mennyibe került,és hol lehet beszerezni?
2010. jún. 25. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
én 101 drogéria-ban vettem! szlovákiai vagyok, ezért nem tudom hogy nálatok hol lehetne találni, talán a rossmann-ban....1euro50cent volt azt hiszem:) Különben Komáromban is van ilyen fodrász(+manikűr,kozmetikus) kellékes bolt, ott aztán mindent megtudsz venni....de szerintem országszerte vannak ilyen üzletek:)
2010. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!