Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsek?

Hogyan szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan szőrtelenítsek,mikor a legjobb tippek amiket tudtok mondani. Mi vált be nektek?

Milyen folyamat stb.

Az intim területet is szeretném szőrteleníteni, hogyan kéne? Van olyan mód, hogy intim szőrtelenítés után ha nőni kezd a szőr, akkor az mindig szúr és irritáló vagy nem minden esetben?

Köszönöm, életmentő lenne a válaszotok!



2018. nov. 4. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Ezzel próbáld. [link]
2018. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én epilátort használok 15 éve. Az intim területekre is azt használok, felkarnál használok krémet, mert azt nem bírja a gép.


Az epilátor ugyan fájdalmas, de tövestől tépi ki a szálakat és egyáltalán nem szúr, mikor nő vissza a szőr.

2018. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni. A borotva a legkevésbé macerás, de rövid ideig tart, szúr, ha nő vissza. Szőrtelenítő krém ugyanez, plusz vegyszer is, ami nem feltétlenül tesz jót.

Az epilátor fájdalmas, a gyanta is, azzal még várni is kell egy bizonyos hosszt, viszont tartósabb, nem szúr. De millió cikk van mindről a neten. A bőr fertőtlenítése, utána ápolása biztos hogy fontos.

Most én hiába írom, hogy ezt vagy azt csináld, ha neked az nem jó.

Nekem pl.semmit nem bírt a bőröm (szőrbenövés, hatalmas gyulladt szőrtüszők), hiába meg se kottyant pl.az epilálás, gyantázás fájdalma. Vagy a borotválás után is látszottak a pici fekete szőrtüszők, és viszketett, szúrt már másnap, mint a fene.

Ami hosszas szenvedés, kísérletezés után mondhatni bevált, az a tartós szőrtelenítés. Viszont az meg nem olcsó ugye.

2018. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a tartós szőrtelenítést tudom javasolni, IPL vagy Lézer bármi jó. Mondjuk a lézeres az drágább. Van olyan hely ahol ki tudod próbálni, így eldöntheted, hogy megéri e ez neked.
2018. nov. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki felsorolta a szörtelenítési formákat igaza van, kivéve egy dologban.


Borotválkozás:

Ha szőrrel megfelelő irányban szörtelenít az ember, akkor marad egy minimális "borosta", de úgy jóval kevesebb eséllyel nő vissza.


A gyantáról még annyit: Nemhogy fájdalmas, de nem egészséges a bőrnek!


Idővel jobban megnyúlik.

Ahogy a szem körüli gyantázásról is ezzel a ténnyel beszélem le a hölgyeket a gyanta használatáról.


Ismerősöm vett végleges szörtelenítőt, azt várom mikor jelez vissza, hogy beválik-e amit rendelt.


A sima lézeres lehet drágább, mert gyorsabban hat, de azt elárulom, hogy azzal csak sötét szálakat lehet megszüntetni, a szőke pihéket nem igen érzékeli.


+ ezek a fényekkel működő eszközöket sötét bőrű emberek nem tudják igénybe venni.


Én még borotválom a fent említett módon.


Szerintem 2 perc borotválkozás 2 naponta nem sok idő, a haj belövése időigényesebb.


Egyik nap borotválkozás, másik nap hajmosás - ezt megismételgetve.


Egy ideje pedig bőr tisztításhoz használok egy folyadékot, ami gyulladás csökkentő, fertőtlenítő - azóta egy seb és pati sincs sehol, az arcom pedig letisztult ☺

2018. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!