Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem hagyja visszanöveszteni a...

Nem hagyja visszanöveszteni a párom a tüsi hajam. Maradjak így vagy vegyek erőt magamon és növesszem vissza?

Figyelt kérdés

Nyáron a párom kérésére lenyírattam a hajam 2mmre. Természetesen azért én is kiváncsi voltam nem csak miatta. Egyszeri alkalomnak terveztük, mert a hosszú haj jobban tetszik nekem, de végül amikor elkezdett nőni ő is lenyírhatta nekem egyszer. Azóta nem tudjuk abbahagyni. Meg szeretném növeszteni, de pár centit nő és mindig az lesz a vége hogy levágjuk. Valahogy annyira jó érzés nekem így lenni, meg maga a hajvágás is jó érzés de nem szeretném ha furcsán néznének rám. A párom annyira imádja és hatalmas csalódás lenne neki ha abbahagynánk.

Mit gondoltok mit kéne tenni?



2018. nov. 4. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha Te hosszút szeretnél,növeszd meg. A Te fejeden van! :)
2018. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ne növeszd vissza egyenlőre. A tetszik a tüsi haj és jó érzés maga a vágás, akkor hagyd meg tüsire.

Én hasonló cipőben járok, mert az én párom szintén rövid haj mániás. A kedvéért vágattam le a hajam hosszúból fiúsra. Az enyém nem tüsi, de így is nagyon rövid, épphogy tudom fésülni. Két hetente járok a fodrászhoz.

Ha pedig jól áll a 2mm-es haj, akkor pláne ne növeszd meg!

2018. nov. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem derül ki a történetből, hogy fiú vagy lány vagy-e? De bármelyik esetben is, ha ez mindkettőtöknek örömet okoz, szerintem maradj így.
2018. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Maradj tüsi! Irány gépeltetni! :-)

2018. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is maradj így főleg hogy mindkettőtöknek örömet okoz.Én is nagyon szívesen kipróbálnám a nagyon rövid hajat de idáig még sajnos nem mertem
2018. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keressetek valami köztes megoldást.

Pl. növeszd meg pár centire, és alul fokozatosan nyírasd fel géppel.

Majd tovább növesztve egy csinos, rövid bubit lehet csináltatni, egy meredek felnyírással.

2019. jún. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!