Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez valóban a kopaszodás miatt...

Ez valóban a kopaszodás miatt van?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és nagy a homlokom,ezért sűrűn mondják azt hogy kopaszodok.A fodrászom azt mondja hogy feljebb nő a hajam,nem kell aggódni.MA az osztályban erről beszélgettünk és engem hoztak fel elsőnek a témában,de ők is mondták hogy kopaszodnak és ők is mondták hogy ne higgyem el a fodrászomnak.A családban 40 év felett mindenki kezd kopaszodni,szóval ez egy idő után természetes.Most tényleg kopaszodok vagy csak máshogy áll a hajam mint a többieknek és csak én idegesítem magam?

2018. nov. 7. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kopaszodás, csak magasabban van a hajvonalad, így nagyobbnak tűnik a homlokod.


Nem ritka dolog, pl Angelina Jolie, Jim Parsons, Tyra Banks, Tom Hiddleston, Nicole Kidman, Jennifer Love Hewitt... Ezren vannak.


Nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy, de vannak jó frizurák, amivel lehet ezt kompenzálni.


Amúgy ne aggódj, a fodrász igazat mondott!

2018. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most őszintén...szerinted kinek van igaza, az okoskodó osztálytársaidnak vagy annak aki tényleg jártas haj témában? Nekem is magas a homlokom, mégsem kopaszodok.
2018. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fodràsznak van igaza! Ne a hozzà nem értő osztàlytàrsaid véleményére adj!
2018. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!