Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás után maradt piros...

Pattanás után maradt piros foltra az alábbi termékek közül szerintetek melyik lenne jó?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy két hónapja kijött rajtam pár nagyobb pattanás (nem az arcomon), amik sajnos nem nyomtalanul tűntek el. Most van néhány piros és barnás foltom, amit szeretnék eltüntetni. Száraz, világos, érzékenyebb bőröm van. Én most ezeken a termékeken gondolkodom. Szerintetek melyik lenne a leghatásosabb? Még sosem használtam semmit a The Ordinary-től. Előre is köszönöm a segítséget! :)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



2018. nov. 7. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny a bőröd nem félsz attól, hogy alergiás reakció alakulhat ki? Inkább villanófényes kezeléseket javaslom, neked mert ott nincs kemikália.
2018. nov. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Én is gondolkodtam kozmetikus felkeresésén, csak az a baj, hogy olyan helyen van, hogy nem hiszem, hogy vállalná. :(
2018. nov. 8. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyek ahol vállalják az "intim" környékeket is, ha esetleg ott lenne. Az első két termék a bőrfelszínt maró anyagok amik le is hámlasztják a bőröd. Az Alpha-Arbutin (közismert nevén: Medveszőlő kivonat)Az pedig bőrfehérítő készítményekben alkalmazzák. A C vitamin gyulladás csökkentőként és anti oxidánsként teszik a készítményekbe.


Ajánljak olyan helyet ahol intim kozmetikával is foglalkoznak? Ha igen akkor csak privátban fogom elküldeni.

2018. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én a korábbi hozzászólóval ellentétben nem félek a "kemikáliáktól". Bizonyos hatóanyagok segítenek felépülni egy betegségből, legyen az tüdőgyulladás vagy simán pattanás.

Ha egyszeri alkalommal jöttek ki rajtad akkor nem feltétlenül kötelező, de ha újra megjelenne akkor a legtutibb ha elmész kozmetikushoz vele, mert a kiváltó okát kell kezelni.

Ordinary-ból van több termékem, c-vitaminos krémem pont van is tőlük. A C-vitaminos cuccot nem szeretem mert olyan hülye "karistolós" benne a hialuronsav gömböcske, plusz az egésznek olyan kényelmetlen érzete van a bőrön, kicsit ragacsos. Folthalványításra Narüko vörös árpás cuccokat használok (lotiont és gél maszkot), kombinálom a termékcsaládot és úgy jó eredményeket értem el, elhalványodtak a foltjaim

2018. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!