Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan zajlik le az egész...

Hogyan zajlik le az egész hajfestés?

Figyelt kérdés

20/F


Piszkos szőke, barnás a hajam, vannak szőke hajszállaim, és azon gondolkodtam, hogy szeretném kirikítani világosabb szőkére a hajamat.


Az ofinám egész a fél orromig ér, és hátul is elég hosszú. Szoktam körbe kivágni tisztára. Azon jár az agyam, hogy hogyan is néznék ki vajon szőke mellírrel.


Hogyan zajlik le az egész hajfestés? Elmegyek a fodrásznőhöz, mivel fogja kezdeni? Mondjátok el léccives pontokban, és hogy mikor moshatom meg utánna a hajam.



Köszönöm a válaszokat.


2018. nov. 8. 13:42
 1/2 Metionin ***** válasza:

Ha világosabb hajszínt akarsz, akkor először kiszőkíti a fodrász és aztán festi. Szőkítés az úgy szokott lenni hogy melír esetén melírsapkával vagy csak úgy hogy külön szedi, bekeni a szőkítendő részeket, kivárja a hatóidőt, lemossa, megszárítja, rákeni a festéket, szintén kivárja, lemossa, szárít, formáz. Utána rögtön is moshatsz hajat ha akarsz.


Amúgy nagyjából megfejtettem a szöveget de mi az az ofina? Frufru esetleg vagy valami más? (Nem kötekedés, csak érdekel).

2018. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Ugy gondoltam, hogy elől hosszú a hajam és ha lelapítom, akkor egész a fél orromig ér a hajam. És ő melyik részeit fogja kiszőkíteni? Ő azt már tudja? Mert én magam sem tudom, hogy melyik felére állna jobban a szőke mellír.
2018. nov. 8. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!