Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gőzölős hajvasaló vélemények?

Gőzölős hajvasaló vélemények?

Figyelt kérdés
Tényleg használ? Puha és selymes lesz tőle a haj, vagy csak kamu az egész?
2018. nov. 17. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Pont a napokban beszélgettem a fodrászommal a L'Oréal steampod hajvasalójáról.

Azt mondta, hogy szerinte felesleges megvenni, ár-érték arányban elég gyenge. Természetesen jó a készülék, de amennyibe kerül annyit nem ér.

Ugyanazt a hatást lehet vele elérni, mintha a hajadra fújnál valami jó minőségű hajápolót és utána kivasalnád egy jó minőségű sima hajvasalóval (amit ennél sokkal olcsóbban is lehet kapni).

Szóval ha valakinek van felesleges költeni való pénze, akkor nem jár rosszul, ha megveszi. De egyébként meg túl drága ahhoz, amit tud.

2018. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Elárulom, ami közvetlenül "égeti" formára a hajat, azok az eszközök durván hajroncsolóak.


Az már más, hogy ki mit áldoz be tudattalanul egy adott frizuráért.


Amúgy is semleges ez a rengeteg lenyalt haj, ami a többségnek van.


Idős korban annyi hajuk se lesz, mint a mostani időseknek kik nem győzik tupirozni, lakkozni s elfedni azt ahol ritkul a hajuk.


Bele se merek gondolni, hogy a jövőben mennyi macerás hajpótolgatással fognak bombázni.


S igen kamu - olyan mintha a nyirkos hajat vasalnád, ami MÉGKÁROSABB!

2018. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Marketing az egész:


Kiadják a roncsoló eszközöket (ami nem élet veszélyes) majd az emberek észbe kapnak "gond van, mit csináljak?"


Itt jön képbe a gyógyszer s kozmetikumi iparok a több ezres termékeikkel előadva hogy segít.


Valami hat valami nem, de sokszor Nem.


S jön a természetgyógyászati kenceficélés, ami szint úgy haszon.

+bio boltok.


Dolgoztam már kozmetikumi cégnél, jelenleg gyógyszerészeti cégnél...


Az előző helyről 2 termékre mondok igent, ami nem kamu (de volt olyan hogy a tusfürdőjük alapja ablakmosó folyadék...az egyik ajakbalzsamot nagyobb kiszerelésben krémnek adják el...)


Jelenleginél használnak a dolgok legalább az előírt szerint, de pár kapszulájuk túlárazott s sokkal kevesebb dolgot tartalmaz(4-12ezresek), mint az a tabi, amit én magam szedek a scitech-től daily one plus -t(2200ft).


A korpásodás elleni termékük tökéletes, s az egyik folyadékuk (külsőleg) gyönyörűen letisztította az arcom.


A hajat ami helyre tudja ténylegesen hozni az nem más, mint a folyadékbevitel, ápolt egészséges fejbőr és a roncsolódott részek levágása + az idő.


Szerintem tedd le a hajégetéses eszközöket.

2018. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fodrászom is gőzölőst használ. Amikor beszáritja még össze vissza áll, de mikor kivasalja vele, olyan mintha csoda történne a hajammal. Ez mitől lehet? Azert van mert az ilyen nagyon speckó, drága készülék, vagy tesz a víz mellé még bele olajat vagy valamilyen krémet, vagy mi a titok?:D Miután kivasalja, hajmosásig olyan selymes és puha marad mint az első nap.
2018. nov. 17. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Aki szidja a hajvasalot, az nem tudja, milyen szenakazal, szanaszét álló, szöszös hajjal utcára menni. Nekem pont ilyen szárítás után. Akkor lesz normális, miután kivasaltam. Amúgy gyűjtök a steamoodra.
2018. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szintúgy. Éveken át nem jártam leengedett hajjal, aztán rájöttem, hogy ha kivasalom nem is olyan szörnyű.
2018. nov. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!