Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azért mert valakinek pattanáso...

Azért mert valakinek pattanásosabb az arca az átlagnál arra miért kell úgy nézni mintha valami ufo lenne?

Figyelt kérdés

Eléggé pattanásos az arcom, elég kellemetlen ez önmagában is. De egyesek miért bámulnak meg úgy mintha valami földönkívüli lennék??

17/L



2018. nov. 22. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Biztos le leszek pontozva de az ilyen szerintem nagyon csúnya. Vannak direkt pattanásos bőrre való puderek.... Javaslom használni.

Ha nem akarod hogy így nézzenek rád...

2018. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
egyrészt az emberek mindenkit megbámulnak. nem kell vele törődni. másrészt nem tudom ugyan mennyire durva a te helyzeted, de bizony mindenki megnézi ha valaki nagyon csúnya. de nyugi, még serdülő vagy, simán elmúlhat. próbálj ne sok zsíros kaját meg chipset enni, és kenegesd krémmel, hátha használ valamit.
2018. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Ne használj pudert.

Ha tényleg nagyon rossz a helyzet, akkor bőrgyógyász ír ki gyógyszert rá. Nekem több ismerősöm is szedi es elképesztően sokat segített nekik, pedig volt akinél tényleg szörnyű volt a helyzet.

Ha annyira nem rossz, akkor a szódabikarbónát ajanlon kis vízzel elkeverve, felviszed az arcodra éjszakára. Nekem ez segített nagyon nagyon sokat, pedig én aztán minden kenceficet, otthoni párokat kipróbáltam.

Mondjuk az is lehet, hogy mivel nekem nagyon hamar kezdődött ez az egész, már lecsengett 14 éves korom körülre. Azóta már egész elfogadható. És ez tök jó, mert akkor szörnyen éreztem magam, hogy kitunok, most viszont örülök, hogy már letudtam, a többiek meg csak most pattogzanak:D

2018. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert csúnya, fogadd el, és tegyél azért, hogy ne legyél ragyás arcú, de komolyan. Mit teszel azért, hogy eltüntesd?


1. egészséges étkezés

2. napi minimum 2 liter víz

3. rendszeres testmozgás

4. minősíthetetlen ételek és italok mellőzése

5. tejcsokit cseréld le étcsokira

6. mérsékeld a húsevést

7. borogasd kamilla és körömvirág teával

8. lehet, hogy ételallergiád van

2018. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Ti amúgy milyen istállóban nőttetek fel, hogy akin valami csúnya, azt meg kell bámulni? Empátiát nem tanított az édesanyátok?


Hát látod kérdező, ez a színvonal. Azt amúgy hozzáteszem, hogy rajtam nincs pattanás, semmi fura, de egyes emberek úgy tudnak bámulni, mintha tévé lennék. Neveletlen, érzéketlen tuskók. Ha fiú lennél, akkor nem mondanának semmit. Nőknek muszáj csinin kinézni, hogy öröm legyen rájuk nézni, ahogy látod a kommenteket.

2018. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eddig alapozóval fedtem el. 2 hónapja pedig gyógyszert szedek rá és akkor abba is hagytam az alapozózást mert szárad a bőröm. Az arcom viszont nem javult azóta sem, egyre nagyobb pattanások jönnek ki, de az orvos szerint ez most még normális.
2018. nov. 23. 16:33
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#6


És mire írt az orvos gyógyszert? Mi a problémád?


Írjál már valamit légyszi az életviteledről, és nem mindig hasznos az, amit az orvos ajánl és nem kell állandóan vakon követni az ő tanácsát.


Páromnak annak idején is csúnya volt az arca, az orvos felírt egy gyógyszert, amitől megállt a növekedésben, de azért a pattanások elmúltak?!

2018. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Anno a testvérem ment bőrgyógyászhoz, meg minden, és a gyógyszer, amit ajánlott, attól sokkal csúnyább lett az arca.


Amúgy meg az emberek ilyenek (jópáran). Legyél túlsúlyos, legyél csontsovány, legyél pattanásos, stb, úgy is találnak valamit ami miatt bámulni fognak.


De egyébként itt nem is az a probléma, hogy bámulnak. A lényeg az, hogy téged is zavar az arcod, szóval avval kéne valamit kezdeni. (tudom, nem egyszerű, a családomban sokaknak ez volt a problémája)

2018. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok és nem eszek csokit, chipset is csak nagyon ritkán. Korábban fél évig hónaponta jártam kozmetikushoz de pár nap alatt újra kijöttek a pattanások. Meg az a sok drága krém se segített amit ajánlott.
2018. nov. 23. 19:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugye nem hormonális gyógyszert írt fel? Teljesen elrontja a szervezeted.

Egyébként nekem is volt időszakom, amikor nagyon ronda volt az arcbőröm, az orvosi rendelőben egy gyerek mondta az anyjának, hogy én bárányhimlős vagyok... Aztán a bőrgyógyász írt fel kenőcsöt és tisztítót, és jobb lett

2018. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!