Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azért mert valakinek pattanáso...

Azért mert valakinek pattanásosabb az arca az átlagnál arra miért kell úgy nézni mintha valami ufo lenne?

Figyelt kérdés

Eléggé pattanásos az arcom, elég kellemetlen ez önmagában is. De egyesek miért bámulnak meg úgy mintha valami földönkívüli lennék??

17/L



2018. nov. 22. 23:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
91%
Voltam en is borgyogyasznal, de csak rosszabb lett a gyogyszerektol, amiket felirt ra. Probald ki a teafa olajat es hasznalj baba szappant. A teafa olajat este kend fel a problemas reszre, ha az egesz arcodra akarod, akkor higitsd fel es hasznalj valami hidratalo kremet is, mert a teafa olaj es a szappan kiszaritja a borod.
2018. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az emberek ösztönös kíváncsiságbol megnezik azt ami más ami csúnya vagy épp nagyon szép. Persze te mint alany ettől kellemetlenül érzed magad, de nem nagyon tudsz mit tenni.

Könnyű mondani de csak annyit tehetsz hogy helyreteszed a bőröd az utcára menet előtt pedig lefeded.

Nekem a himalaya uborka szappanja nagyon jót tett mindig. Felnőtt vagyok de néha nagyon patis a bőröm, a ciklusom bizonyos szakaszaiban. Reggel este himalaya szappan és látványosan szép. Pedig én sminkelni is szoktam, én nem megyek utcára csúnya fejjel.

2018. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ösztönös kíváncsiság... Azért egy csomó pattanás nem kéne, hogy ennyire lekösse az embereket, mikor okostelón a világ ott van előttük.


Van pár tippem, nem mondom biztosra, hogy csak mert én ezt használom, neked is működni fog, de nézz utána.


Ha van egy nagyon gyulladt pattanásod, akkor kenj rá szalicilsavas alkoholt. Gyógyszertárban árulják, nem drága. Naturland márka. Csak a pattanásra kend, ne az egész arcodra, mert nagyon szárít.


Utána kenhetsz rá Tetran kenőcsöt vagy Naturland-os cinkpasztát. Szintén gyógyszertáros cucc mindkettő.


Nekem csak menzesz előtt szokott lenni ilyen fájó pattanás, én csak magára a pattanásra kenem, de a húgomnak aknés bőre van, gyógyszert is szedett, ő az egész arcára felkenni.

2018. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!