Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki segítené, hogy mit...

Valaki segítené, hogy mit csináljak a szemöldökömmel?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve kiszedtem a szemöldököm, ami alapból erős szálú, sűrű és sötét volt. Azóta szenvedek vele minden reggel. A világért sem akar normálisan visszanőni oda, ahova kéne. Van, hogy szemöldökport használok, van, hogy ceruzát, de sokszor még így sem tudom normálisan megcsinálni, és már nagyon utálok minden reggel ezzel vacakolni.


Pár napja úgy voltam vele, hogy microblading szemöldök tetoválást csináltatok, de nem tudom, hogy az egy idő után magától kikopik-e, nő-e közben alatta a szemöldököm, mert nem akarom életem végéig frissítgetni a tetoválást.


Próbáltam szemoldokfesteket is, de ahhoz nekem kevés a szemöldököm, meg amit találtam nem is az én színem. De ha esetleg tudtok valami nagyon jót, szívesen fogadom.


Ricinusolajat próbáltam már,de valahogy mindig abbamaradt, lehet, hogy megint el kezdek azzal próbálkozni.


Szóval ha van bármilyen tanácsotok mit csináljak ezzel a pár szőrszállal a szemeim fölött, azt nagyon köszönöm.

25N



2018. okt. 28. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Kozmetikussal már beszéltél?

2018. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress egy jó kozmetikust, biztos fog tudni segíteni, ellát tanácsokkal, és ha nem is fog megoldódni egyből a gondod, legalább szakértő mond véleményt.
2018. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!