Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani göndör,...

Tudnátok ajánlani göndör, száraz hajra való hajpakolásokat?

Figyelt kérdés

2018. dec. 9. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Mielott nem festettem,vasaltam,haboztam a hajamat az elott nagyon gyonyoru fenekig ero gondor hajam volt !

De sajnos nagyon toredezett lett... na meg szaraz is !

A vegebol 5 centik toredeztek le es mlst a hatam kozepeig er ! De van egy hajpakolas ami segitett rajta nagyon, meg kulombozo sprayk. Nekem nagyon sokat segitett !!! Puha es fenyes hajam lett tolle es egyaltalan nem szaraz !! Megtalalod a rossmanban, dm-ben vagy barmi ilyen vegyes aru boltban... lehet fodrasz kellekesnel is van de nem biztos ! De a lenyeg a lenyeg hogy megtalalod nagyon konnyen !


KALLOS KERATINOS HAJPAKOLAS feher dobozban van kekkel van ra irva felfogod ismerni ! Sajnos kepet nem tudok csatolni mert nem talalok rolla kepet, de ugyis megtalalod ! Sok fajta van belolle szinte minden szinu de a kek a legjobb szerintem ( mondjuk megcsak 3 at probaltam) nekem ez valt be :)

Szoval egy feher dobozban van kallos keratnios hajpakolas es feher krem van benne 1000ml ! Eleg 2 honapra mert rengeteg van belolle, de ha sokat hasznalod nagyon akkoris eleg lessz egy honapig,nekem legalabbis eleg volt 1 honapig es en 2 naponta mostam hajat... olyan mint egy balzsam a fejborodre ne kend de ezt ugyis tudod csak gondoltam szolok :)

Van ahol 1000 forint van ahol 800 de en 750 ert vettem... en is azt hittem hogy mert ilyen olcso ugysem hat semmit de tevedtem! Nekem Nagyon sokat segitett probald ki te is nagyon ajanlom!

Remelem nembaj hogy ilyen reszletesen irtam le mindent :")

2018. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a hasznos tanácsot! :)

teszek egy próbát a kallos hajpakolassal. :)

2018. dec. 11. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen :) remelem neked is csodat tesz a hajaddal ugy ahogy nekem :)
2018. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem hogy jó lesz. 😊
2018. dec. 12. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Megerősítem az első válaszolót, én is azt használom a göndör hajamra. Eddig nem volt az a balzsam, ami ennyire bepuhította volna a hajam. Először a fodrászom kente rá, és mikor láttam milyen könnyű és selymes lett, egyből rákérdeztem mit használt, ő tanácsolta. Nagy kiszerelés, nem is drága így nagyon megéri! Ja és eszméletlen finom illata van :D Az összes kiszerelésnek. Én is a kéket használtam, azt hiszem az a Lattés, de volt már banánosom is(: Hátuljára rá van írva mennyi féle vitamin van benne és segít, hogy melyik hajtípushoz melyik való.

2018. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a Kallos Hair Protox keratinos pakolás nagyon bevalt.

Ezentúl csak azt hasznalom! :)

2019. jan. 8. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon orulok nekiii 😊 elso valaszolo voltam !!
2019. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!