Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez normális lóbalzsamnál?

Ez normális lóbalzsamnál?

Figyelt kérdés
Kínaiban vettem egy tégely melegítős (chilis) lóbalzsamot. bekentem vele a fájós karom de nem éreztem semmi melegítő hatás,kentem rá még egy kicsit,semmi.Jó.Gondoltam olcó kínai,majd kidobom.Egész nap eltelt.Aztán megfürödtem...és most szabályossan lángol a karom.Kicsit már kellemetlen,gondolom mert sokat kentem rá.Normális hogy ennyi idő után hat.A melegvíz hatása volt ami előhozta?
2018. dec. 10. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan így jártam, csak én egy fahéjas feszesítő-fogyasztó testápolóval. Amikor felkentem semmi, fürdésnél pedig ahogy említetted lángoló vörös bőr mindenhol! Még az ujjaim nyomai is látszottak illetve ahogy csíkosan kentem fel valahol az is.. Egy fél órát folyattam rá a jeges vizet hogy jobb legyen, de még másnap is látszott.

Nem tudom mennyire normális, de gondolj bele a chili alapból egy irritáló összetevő : elég a kajára gondolni, sokaknak ég tőle a gyomra, folyik a nyála könnye mindene. Persze melegítenie kéne, de nem mindegy mennyire. Lehet érzékenyebb a bőröd szerintem ne használd(ez vonatkozik bármire) ha valami kellemetlenség lép fel.

Remélem most már jobb és elmúlt mert én is átéltem hasonlót (igaz a fahéjjal) és rém fájdalmas illetve kellemetlen..

2018. dec. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek az lenne a lényege, hogy edzés előtt kened be. Bemelegítéskor éget és ha lepihensz akkor is melegen tart. Én pl imádtam amikor cserejátékos voltam mert nem hűlt ki a lábam a padon, bármikot be tudtam állni.
2018. dec. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# köszi reggelre elmúlt. Nem hiszem hogy gyakran használnám majd


2# dehát ez eredetileg nem edzéshez lett tervezve nem?

2018. dec. 11. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!