Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ipl villanofenyes szőrtelenítő...

Ipl villanofenyes szőrtelenítő RÁKOT okozhat-e? 18L

Figyelt kérdés

Anyámék azt mondják hogy ez egy új technológia és biztosan hosszú távon bajom lesz. Hogy nem szeretnék nekem boldogan egy ilyen készüléket adni karácsonyra mert biztosan ártalmas.

Én pedig olvastam oldalakon hogyan működik és még nem találtam olyat ahol rák vagy hasonló esetről lenne beszámoló. Én szeretnék egy ilyent, és szerintem nem okoz rákot. Ugye?


2018. dec. 16. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyádék szerint a föld lapos, ugye?
2018. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vedd meg magadnak, és kész. :)


Már a szolikat is próbálják olyanra csinálni, hogy ne legyen bőrrák veszély.

2018. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy rákot okoz, de abban sem vagyok biztos, hogy teljesen veszélytelen lenne. Ha csak józan paraszti ésszel belegondolsz, elég valószínűtlen, hogy a fény csak és kizárólag a szőrszálakra hat, és a körülötte lévő egyéb szövetre egyáltalán nem. Persze, bevizsgálják, meg minden, de annyi termékről derült már ki utólag, hogy káros, és mégis eladták a nőknek "szépségápolási szer" címen. Nem akarlak lebeszélni róla, de a magam részéről én maradok a cukorgyantánál, az legalább tuti veszélytelen.
2018. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dávid86 ***** válasza:
56%
Elvileg nem, de van egy módszer, ami az 1900-as évek eleje óta alkalmazott, és nem derült ki róla negatív hatás, az az elektrolízises szőrtelenítés. Egy szálat egy kezeléssel örökre eltüntet a kezelő. Sok sikert.
2018. dec. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!