Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor jelentek meg rajtad az...

Mikor jelentek meg rajtad az első láthatóbb ráncok, és mikor kezdtél el őszülni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 17. 16:12
 1/4 Metionin ***** válasza:
27 éves koromban keletkezett a homlokomon egy vékony ránc keresztben. Valószínűleg a sok éjszakázás lehetett az oka. Ősz hajszálam nem hiszem hogy van, festem a hajam de a lenövésnél még nem láttam egyet sem. Most 28 vagyok.
2018. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lassan 39 vagyok, még nincs feltűnő ráncom.

1-2 ősz hajszálam van szerintem kb mióta 30 vagyok, azóta se lett sokkal több, de én is festem, így ezt nehéz megmondani.

2018. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szemöldököm között 2 ránc kb 30 körül, de a szemöldökömből már 20 évesen is kihúzogattam néhány ősz szálat. A hajamban talán 35 körül, de színeztem, nem tudom pontosan.
2019. jan. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látható ráncok mostanában kezdtek el megjelenni, köszönhető a sok szolinak, de már visszacsinálni sajnos nem lehet. Ősz hajszálam még nincsen.

28/N

2019. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!