Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajamat?

Levágassam a hajamat?

Figyelt kérdés

A hajam most kb a könyökemig ér és le szeretném vágatni egy pixie stílusra pl ilyenre

[link]

Megéri?

Valakinek van/volt ilyen rövid? Mit tegyek?



2018. dec. 17. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bedobhatnád akár azt is, hogy szilveszterkor megjelensz rövid hajjal 🙂
2018. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Meg fogod bánni
2018. dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Miért fogom megbánni?
2018. dec. 30. 08:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fokozatosan vágasd le. Csináltass először egy vállig érőt és ha bejön, akkor vágass egyre rövidebbet.

Én saját tapasztalatból beszélek, kb. derékig ért a hajam és nyáron levágattam váll fölé érőre. Tetszett, úgy kb. egy napig, aztán rájöttem, hogy nagyon nem én vagyok és rosszul éreztem magam miatta kb 2-3 hónapig. Mostmár szerencsére bőven a kulcscsontom alá ér, így már tetszik, de egy ideig tényleg nagyon szomorú voltam.

Persze lehet, hogy neked elsőre be fog jönni és jó döntés lesz, de egy pixiecut nem fog fél év alatt visszanőni, mindenképp gondold át alaposan. Szerintem kérd ki ismerősök véleményét és csak akkor vágasd le, ha tényleg régóta szeretnéd, nem csak egy fellángolás. Sok sikert:)

2018. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ted meg hid el jó lesz
2019. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!