Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek a rövid haj...

Lányok, nektek a rövid haj vagy a vasalt haj jön be egy férfin? Vagy tökmindegy csak jól álljon neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

rövid haj nem. kopaszra nyírt pláne nem!

de nem ez a lényeg, hanem a mosolya meg a tekintete:)

2010. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rövid, vagy hosszabb, akinek jól áll. Vasalt haj FÉRFIN? Az nem jön be, szerintem olyat csak kamaszfiúk hordanak, nem férfiak. :)
2010. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem az igényes, rövidre vágott (és nem kopasz) haj jön be egy férfin, a lényeg, hogy látszódjék rajta, hogy jár fodrászhoz :)
2010. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

osztom.

egy férfi nem vasalja a haját kéremszépen :D

16-17 évesen meg egy srác ne nevezze már magát férfinek :D

köszee

2010. jún. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
rövidre vágott.... 15-18 éves korban még elnézem ha vasalja a srác a haját. De egy férni nehogymár vasalja a haját :D
2010. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*férfi
2010. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,am azért kérdeztem mert egyik haverom mondta hogy a csajoknak a vasalt haj jön be,én meg mondtam hogy az jön be nekik sztem hogy ha jól áll neki és ápolt.és hát a válaszokból következtetve nekem lett igazam :D

kössz a válaszokat mégegyszer.

2010. jún. 28. 12:34
 8/13 anonim ***** válasza:

vasalhatja a haját egy férfi is, az sosem baj, látszik legalább, hogy ápolt. :)

persze ez fazontól is függ.

de van, akinek alapból egyenes a haja, na nekem az a kedvenc :)

amúgy teljesen mindegy, jól álljon neki és kész :) hosszabb hajról egy férfinál csak annyi, hogy azért vállig ne érjen, annál rövidebb legyen. :)

2010. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vasalt haj? Hát az nem férfias, sőt én egy 15 éves lány vagyok, és hiába osztom itt azt észt, mint sokan szokták mondani de nekem nem jön be a vasalt haj. Ez a tinifiúk divatja. Sztem legyen rövid és ápolt, semmiképpen se vasalt.
2010. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A fiatal tinilányoknak általában bejön a vasalt, de szerintem b*zis. Nekem leginkább a hosszú hullámos vagy kicsit göndör haj tetszik. De a tök rövid is jobb, mint a vasalt.

20L

2010. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!