Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rövid volt az eddigi...

Milyen rövid volt az eddigi legrövidebb haj, amit valaha viseltetek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
pár centis. nem is tudom miért, nagyon ronda volt. nőnek a rövid haj egyszerűen csúnya és nőietlen. azóta már szerencsére a hátam közepéig ér. soha többet nem vágatnám le.
2018. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Gomba frizura oviból
2018. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
A legrövidebb hajam akkor volt amikor megszülettem, de hogy a kérdésre értelmesebb választ is adjak, válligérő volt a legrövidebb amire vágattam
2018. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
3 éve egy jótékonysági bálán a hátam közepéig érő hajamat nullás géppel teljesen kopaszra vágattam.
2018. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4-es:

Milyen érzés volt a vágás, és a kopasz fej viselete? Milyen hosszú volt előtte a hajad?

Azóta mennyire nőtt vissza? :)

2018. dec. 25. 23:43
 6/21 anonim ***** válasza:
Fülcimpáíg érő haj volt a legrövidebb.
2018. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Allig érő
2018. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Gomba frizura, persze nem önszántamból
2018. dec. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen rövid, fiús volt a legrövidebb, amit az egyik szülőm erőltetett rám gyerekkoromban. Sírtam egy hétig. Azóta nem volt váll fölé érő, csak hosszú.
2018. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Hátam közepéig ért a hajam amikor kopaszra lett vágatva. Akkor a gálán jó ötletnek tűnt, főleg, hogy legalább 8 nő vágatta le a haját így, és a végén elég sok pénz összegyűlt egy alapítványnak. De utána már nagyon megbántam. Viszketett, és állandóan fázott a fejem. Nyár lévén (mondjuk Angliában nincs nagy meleg nyár) mindig sapkát viseltem. Alig vártam, hogy újra normális hajam legyen. Azóta megnőtt, a vállamig ér. Soha többé nem leszek kopasz..

Ja a vicc az egészben, hogy az elején amikor kopasz voltam, és a párommal elmentünk kirándulni vagy bárhová. Vagy beültünk a costába vagy étterembe, mindenki azt hitte rákos vagyok, és volt olyan eset amikor vacsora közben egy vadidegen nő odajött, átölelt, és elkezdte mondani, hogy ne adjam fel, ő is rákos volt bla bla... Amúgy sem szeretem ha idegenek a komfortzónámban vannak, ölelgetnek, puszilgatnak, de ez így nagyon kínos volt..Volt, hogy álltunk a sorban, hogy bejussunk a british múzeumba ( szeretünk odajárni) és a biztonsági őr amikor észrevett, odajött hozzánk, és előre vitt minket, hogy menjünk be, ne várakozzunk, hiszen nekem mint rákosnak nem szabad sokáig állni..Nagyon égő volt..( és senki nem panaszkodott.. rossz volt nézni a szánakozásukat)

Szóval soha többé nem leszek kopasz nő létemre..

2018. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!