Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az oldalt...

Mi a véleményetek az oldalt felnyírt hajról? Ti bevállalnátok?

2018. dec. 26. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs bajom vele, akinek jól áll, passzol a stílusához, az viselje nyugodtan.


Hozzám nem illik egyáltalán, sem az arcomhoz, sem az egész megjelenésemhez. A visszanövesztéstől is tartanék, az az időszak nagyon idegesítő lehet.

2018. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A baratnom megcsinalta kb 3-4 evvel ezelott.

3 hetig hogy neki ez mennyire tetszik. Utana mondta hogy szeretne vissza a regit. Persze ott lett fura mikor mar nott a lenyirt is mert a rendes hosszu is. Nagyon nem tetszett neki es sok embernek se.

Tavaly ilyenkor tehat 3 ev utan jutott el oda h egy forma hosszu vall ala ero haja van.


En nem valallnam be nem passzol hozzam ez a stulis te van akinek jol all. Meg utana sok macera van vele

2018. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont tegnap gondolkoztam ezen, hogy mi a jó ebben? Mi veszi rá erre a lányokat? Az eleve rövid, asszimetrikus frizuráknál oké, de hogy valakinek hosszú, lapockáig, derékig érő haja van, és csinál egy ilyet... 🤔 Nem értem a miértjét. Magyarázzátok el.
2018. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi. Alapból imádom az extrémebb női hajakat.
2018. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Semmi pénzért nem csináltatnám meg.Szerintem borzalmas.
2018. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Inkább az aluk felnyírt. De ha oldalt akkor már körbe mindenhol és felül pedig kb 8 cm
2018. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!