Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fejtetvek ellen valami módszer?

Fejtetvek ellen valami módszer?

Figyelt kérdés
2 szert is kipróbáltam, az egyik a Nittyfor, ez viszonylag leszedte a tetveket, de a serkék megmaradtak, a másik pedig a Neemoxan, ezt 2 hétig használtam és szinte semmire se volt jó. Nem akarom levágni a hajam, mert már 3 éve növesztem és nem szeretném újra kivárni ezt az időt. Segítsetek!!! 12F
2010. jún. 28. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
márpedig kénytelen leszel leborotválni:S ugye tudod, h fertőzhetnek is?
2010. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
körömmel is le lehet húzogatni a serkéket, kérd meg anyádat. :D amúgy a pedex a legjobb.
2010. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát az nem valami normális, h mindig tetves vagy!

otthon fertőtlenítsen le anyu mindent, mert meglapul mindenhol

2010. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és ha ez sem válik be,kérd ki a védő nő tanácsát a dokinál.
2010. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pedig kénytelen leszel leszedni a serkéket azt ugyanis nemtudod semmilyen szerrel eltüntetni. onnan tudom h unokatesom kiskorába tetves volt ö is nittyfort használt..:s és az anyukája meg ö maga szedte le a serkéket
2010. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szoktuk szedegetni a serkéket, de valahogy mindig újabbak és újabbak lesznek...
2010. jún. 28. 15:35
 7/11 anonim ***** válasza:
ágyneműdet naponta mosd. és menj el dokihoz, majd ő kitalál valamit.
2010. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Fúj bazeg ez az igénytelenség netovábbja! Tiszta tetű meg serke a fejed és csak azon sírsz, hogy nem akarod levágni a hajad? Gondolkozzál már te, szerinted melyik csajt érdekli egy tetves pasas, akinek cserébe hosszú a haja?
2010. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elozonek:

Eleg bunko vagy mar ne is haragudj.A tetu a TISZTA hajat szereti.Az en hugom is 12 eves volt mikor elkapta a suliba es nagyon nehezen jott ki belole.Pedig tisztak vagyunk,Anyamnal nagyobb tisztasag maniast nem ismerek.

Komoltan sokan azert jarnak csak ide,hogy leoltsak a masikat.Itt eled ki magad?Menj el futni egyett es akkor talan lenyugszol egy kicsit..pff.

Kedves Kerdezo:

Azert nem hasznal mar a Nityfor mert "megszoktak" a tetvek.A Pedex valoban jo.Minel gyakrabban kezeltesd le magad anyuddal legalabb hetente 2-szer.Este tegye fel es reggel mosd le.Az agyhuzatodat is gyakran csereld.

Csak legvegso helyzetbe szoktam tanacsolni a hajfesteket.Nem tudom milyen szinu a hajad es tudom mivel te fiu vagy nem elonyos a hajfestes foleg 12 evesen de a hugomnak vegul ez segitett.A hajadbol pedig jo lenne ha vagatnal.Persze,tudom mar egy ideje noveszted de a haj minel tobbszor van vagva annal gyorsabban no es annal erosebb,egezsegesebb lesz.

Az iskolaba pedig arra figyelj,hogy ne dugjatok ossze a fejeteket a barataiddal,osztalytarsaiddal.Gondolom a suliba kaptad el.Igyekezz ilyen szempontbol mindenkitol "tavol" kerulni.

Minden jot!

1 eves kisfiu anyukaja

2010. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Három lányom van. Kettőnek derékig ér a haja. Tavaly a buszon tetveket kaptak. Mostuk-fújtuk mindennel, semmi eredmény. Én is elkaptam. Aztán nálam hipp-hopp eltűnt. Kellett két nap, míg rájöttünk. HAJVASALÓ. A hajad tövétől végig. Minden sörkét kiéget. Nincs az a nyomoronc tetű, ami túléli.

Barbara

2010. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!