Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal lánynak első szőrtelení...

Fiatal lánynak első szőrtelenítésre jó a krém?

Figyelt kérdés
Nem erős, viszont nagyon sűrű és hosszú szőrről van szó lábon,karon,combon.
2019. jan. 2. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Igen, teljesen jó. A Veet krémet tudom ajánlani. De előbb próbáld ki a bőrödön egy kis helyen, hogy nem vagy-e allergiás rá.


Később aztán válts epilátorra, sokkal jobb, hosszabb ideig tart, gazdaságosabb, és egészségesebb is.

2019. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a krémek semmit sem értek.
2019. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem sem vált be a krém. És iszonyat büdös. Nagyon rosszul voltam közben, és nagyon macerás.

Én egyszer legyantáztattam, hogy tényleg egyben lejöjjön minden, és azóta magamnak epilátorral, és nem várom meg sose, hogy az egész teljesen kinőljön.

2019. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Krémet max bikini vonalra és szemérem dombra szabad használni, az ajkakra inkább ne tedd, mert szétmarja a bőröd.

Gyantát tudom javasolni.

2019. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, most látom, hogy nem intim területre gondolsz elsősorban.

Máshol lehet használni, de nem a legjobb módszer.

2019. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A krém ugyanaz, mint a borotva, csak nem vágja a szőrt, hanem égeti. Szerintem a borotva jobb. Nekem is rossz volt a krém. Tényleg büdös, és undorító látni meg lemosni a sok szőrt.
2019. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom. Ugyanazt tudja mint a borotva, de nem hat olyan jól, sokkal drágább, büdös.


Használtam 1-2 alkalommal. Foltokban szedi le a szőrt, újra kell kenni (amit a leírás szerint nem is lehetett volna, de ki akar dalmata lenni?), a fél lakás bűzölög. És ugyanolyan tartós is mint a borotva. A különbség annyi, hogy a borotva fizikailag távolítja el a bőr feletti szőrt, a krém pedig kémiailag feloldja.

2019. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azért használok intim helyen krémet, mert ez az egyetlen módszer, ami nem bántja a bőrömet és nem lesz tőle foltos, piros, sebes stb. Viszont ezt leszámítva tényleg nem tudok más előnyt mondani... Gyorsan visszanő, iszonyatosan büdös és eddig még én sem találtam olyat, ami rögtön normálisan leszedte volna az összes szőrt, mindig újra kellett kenni. Ha amúgy nincsen probléma a bőröddel/bőrével, tehát bírja a borotvát, gyantát és az epilátort is, akkor én tuti, hogy ezek közül választanék inkább.
2019. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már túlvagyunk rajta. Nem rólam, hanem a kis unokahugomról volt szó, csak tőlem kért segítséget. Veet krémet használtunk és teljesen jól leszedett mindent. Természetesen nem intim részről volt szó.
2019. jan. 5. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!