Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltávolítani a...

HKO123 kérdése:

Hogyan lehet eltávolítani a csokoládébarna henna festéket a hajból?

Figyelt kérdés

Természetes hajszinemre, közép-, világosbarnára, (enyhén szőkés véggel) lett festve csokoládébarnára. Sajnos elég sötét lett. Fakulhat még a mosások miatt?

De a konkrét kérdés az lenne, hogy hogyan lehet eltávolítani a hajból? Van valami kíméletes módszer?

Nem szeretném megvárni míg lenől, mert eléggé hosszú a hajam.



2019. jan. 3. 21:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszolóknak
2019. jan. 3. 21:03
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
A henna minden mosásnál veszít a szinéből főleg a sötét színek esetében. Egy hónap le forgása alatt szinte teljesen el tűnik a hajból. Évek óta hennával színezem a hajam, én pont ezért gyülöllöm mert nekem 3-4 mosás után FEKETE henna nyomtalanul el tűnik a közép barba hajamból. Ne aggódj, szerintem nincs szükség drasztikus módszerre egyszerűen ki kopik, rövid időn belül.
2019. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen ☺
2019. jan. 5. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!