Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hogy valakinek...

Van olyan hogy valakinek egyszerűen csak nem áll jól a sötétebb haj?

Figyelt kérdés

Alapjáraton középbarna hajam van, fehér bőr (nem nagyon fehér), kék szem, már évek óta szőkére festem a hajam, de már unom, gondoltam vörösre, vagy barnára, de mindig is az volt a benyomásom, hogy nekem nem áll jól a sötétebb szin. Ez lehetséges, vagy csak mondjuk rossz frizurám volt hozzá?


Nektek mi a tapasztalatotok/véleményetek?



2019. jan. 12. 23:34
 1/5 anonim válasza:
83%
igen,van olyan. Valakinek meg a vilagosabb haj nem all jol. De az is lehet hogy csak a frizura.(:
2019. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Személyiségfüggő is. Nekem sem áll jól,csak a fekete,nagyon sötétbarna. Talán az ombrét kéne kipróbálnod.
2019. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt meg a tökéletes àrnyalat és az összhang a szemöldököddel. Mindenkinek lehet vilàgosabb és sötètebb árnyalatot is keresni, ami jól àll. Csak alapos utànajàrást igényel (pl színtipusok) és sok esetben szakembert igènyel (profi és drága fodrászt, aki nem csak fest és pletykàl)


A világosabb haj után a sötét azért sem fog tetszeni, mert öregít külsőre (ennek genetikai háttere van, mármint, hogy miért gondolnak öregebbnek egy sötèt hajú embert). Ha váltani akarsz, akkor fokozatosan tedd.

De esetleg vilàgosabb hajakban is gondolkozhatsz, mint a mostani.

2019. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen van olyan. Például nekem rengeteg szín jól áll, de a szőke az borzasztóan rosszul. Nekem is fehér bőröm van, de sötét barna, majdnem fekete szemem.
2019. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illetve nem csak a színt kell nézni, hanem az árnyalatot is, a barnának is van vöröses fényűtől kezdve hidegebb árnyalata stb. Nekem szőkés a hajam alapból, ez az én színem, de világosabbra van festve. Az első festésemnek aranyszőke beütése volt, elég bénán állt, mert hamvas árnyalat való nekem. Most hidegebb árnyalatú szőke és sokkal jobb.
2019. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!