Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 fokban ciki felvenni...

25 fokban ciki felvenni bokacsizmát?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon...

Szombaton a normafanal voltunk. Fajták topanka és kisruha...27 fok volt. Volt pár nő akin bokacsizma. Rájuk néztem és leizzadtam.

Nem csak én voltam nyárias....

25 fok majdnem nyár, a bokacsizmanak télen van ideje esetleg kora tavaszi hűvös időben és késő ősszel....

2018. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Fajtak=rajtam.
2018. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Én 30 fokban is fekete farmerban bordzsekiben es bakancsban jarok. Mondjuk jol is jon a motorozashoz
2018. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Detto

Bőr bokacipő v bakancs, farmer, kapucnis pulcsi 25 fokban és -10ben is, max télen bélelt a cipő és vastagabb a pulóver

2018. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem sülsz meg benne, meg nem izzad bele a lábad, akkor hordd azt. Én nem tudnám már ilyenkor elviselni, hogy nem szellőzik kicsit a lábam.
2018. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Ciki? Attól függ, hogy ki szerint. Itt egyedül a Te elvárásaidnak kell megfelelni, nem másoknak. Csak az számít, hogy Neked tetszik-e.
2018. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom ma hány fok volt, de a félcipő lassan meleg lesz.

Ha téged nem zavar a meleg, engem főleg nem zavar hogy te miben vagy.

Amúgy ha megnyugtat, egyik évben térdig érő csizmáról váltottam balerina cipőre. Nekem jó volt úgy. Az meg sem fordult a fejemben hogy más mit gondolhat.

2018. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem cikinek mondanám inkább érthetetlen döntésnek. Bitang meleg van fel lehet venni szellős ruhát nyitott cipőt. Miért akar bárki bokacsizmaban megsulni?
2018. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, tegnap én is felvettem egy csizmát, amit a télen alig tudtam hordani a sok hó miatt, ugyanis mert csúszós talpa van, de nagyon-nagyon szép. Van olyan csizma, ami télen sajnos balesetveszélyes de közben meg csinos :)... ezeket szerintem ilyenkor lehet hordani (a talp alapján legalábbis nem téli csizma, az biztos :). A tied nem ilyen?
2018. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem cikinek mondanám inkább érthetetlen döntésnek. Bitang meleg van fel lehet venni szellős ruhát nyitott cipőt. Miért akar bárki bokacsizmaban megsulni?
2018. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!