Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Edzés utáni arctisztítás?

Edzés utáni arctisztítás?

Figyelt kérdés
Sokszor napközben edzek, ilyenkor hogy érdemes utána arcot tisztítani? Reggel és lefekvés előtt megvan az arcápolási rutinom, edzés utánra még egy ilyen tisztítás szerintem sok lenne, de valamit mégis kéne akkor is.
2019. jan. 24. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Moss arcot egy hidratáló, élénkítő akár vitaminos lemosóval és bő vízzel. Mindenképpen smink nélkül menj edzeni!!
2019. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Smink nélkül szoktam, persze, az nem is kérdés.

Edzés után a lemosó oké, de utána kell krémezni is, vagy azt kihagyhatom? (reggel, illetve lefekvés előtt mindig krémezek a rutin végén)

2019. jan. 24. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Bőven elég ha sima vízzel mosd meg az arcod. Szintén reggel és este is bőven elég ez, kivéve ki vagy sminkelve, akkor azt alaposan le kell mosni (én ajánlom a kokuszolajat)
2019. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!