Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a bárányhímlő után...

Mit tegyek a bárányhímlő után maradt sebekkel?

Figyelt kérdés

Még kisgyerek koromban voltam bárányhímlős, és fehér körök (olyanok mint a csípések közepe) maradtak a testemen. Nagyon szégellem, sokszor sírok miatta. Strandra nem megyek, a barátom előtt sem merek levetkőzni.

Mit tegyek hogy ne látszódjanak/eltűnjenek?



2019. jan. 26. 17:23
 1/6 anonim válasza:
Az ellen semmit sem bírsz tenni sajnos,nekem is van 2-3db ez normáli,nem kell szégyelni:) nem kellett volna kikaparni
2019. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van a hasamon pár. Nem vakartam el, simán a ruha leszedte a tetejüket. Bőrgyógyászaton nyugtattak, hogy felnőttkoromra eltűnik, hát nem jött be. Ha lenne gyerekem, biztos beoltatnam. A neve ellenére undorító egy betegség.
2019. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Dermaroller kezeléssel.
2019. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen "lyuk", pont a szemöldököm mellett a homlokomon. Szerintem ez túl mély heg, próbáld meg elfogadni. Nekem már olyan, mintha egy anyajegy lenne, annyira az arcom része.


A dermaroller egyébként lehet, hogy tényleg halványítaná, de annak nagyon alaposan olvass utána, és/vagy hozzáértő szakemberhez menj, mert nagyobb bajt is lehet vele csinálni, mint egy kis heg.

2019. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Sőt a dermarolleres kezelés után lehet használni retinol szérumot. Én is hamarosan ezt teszem, a bárányhimlős hegeimmel.
2019. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 14 évesen voltam bárányhimlős. Életem legrosszabb napjai voltak. A homlokomon, bal oldalt a szemem alatt és az orrom jobb oldali részén egy mélyedés van. Nem nagy, de észrevehető. A köldököm felett egy fél centis nagyságú fehér heg. Az oldalamon számtalan kisebb, sőt még a péniszemen is elfakadt egy időnek előtte. 20/f
2019. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!