Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hosszú hajat hogy a...

A fekete hosszú hajat hogy a legegyszerűbb lenöveszteni, ki hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eljött azazbidő, hogy gondolkodom a festett fekete hajamat leszeretném növeszteni, kb derékig ér a hajam. Hogy csináljam? Maradjon hosszú és mindig vágatok a végéből vagy egyszerübb ha levágatom.egy rövidebb pl bob fazonra és azt növesztem le? Ti hogy csináltátok?
2019. jan. 27. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

En elmentem fodraszhoz es leszokitettem csak a fekete reszt amikor volt mar egy par centis lenovesem, es utana a lenoves szinere festette ra a natur barna hajam. Azota hajszinezovel, ami kikopik ha nem frissitem, kenegetem a fekete reszt hajmosaskor igy nagyjabol egyszinu a hajam, a texturajan erzem, hogy hol van a festett resz, es ha eleg hosszu lesz akkor levagatom azt a reszet.

Persze ehhez kell turelem, penz, es az, hogy a natur hajad eleg sotet legyen.


Ha nem felsz megvalni a hosszu hajadtol es nem akarsz sok penzt szanni ra, akkor valoban konnyebb ha levagatod rovidre, mert a lenoves nagyob csunya egy ido utan, es rovid hajnal ugye hamarabb megszabadulsz tole.

2019. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En aszkorbinsavas pakolast csinaltam parszor, aztan festegettem sotetbarnaval (eredeti hajam kozepbarna). Amikor kibarnult az is, akkor kezdtem el vilagosabbal, vegul nagyjabol egyseges lett az eredeti hajammal. Ez evekkel ezelott volt, azota sem festem. :D
2019. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a kiszőkítés most nem jöhet szóba mert terhes vagyok és ezért egy fodrász sem vállalja el de ez érthető. Sajnálnám is meg nem is a hosszú hajam levágatni de alapjáraton mindig csak össze kötöm. Aszkorbinsavas pakolást próbáltam már és nekem nem világosított rajta (már kb 8 éve feketére festem).
2019. jan. 27. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Még egy pont az aszkorbinsavas pakolásnak. Én közel 6 évig voltam fekete, és segített megszabadulni tőle.

Persze ehhez 1 alkalom nem volt elég. Ennyi idő alatt annyira feltolódnak a festékpigmentek a hajban, hogy nem lehet egyszerre kiszedni. Én 3-4 alkalommal is csináltam ilyen pakolást (1-2 hét kihagyásokkal), mire nagyjából kijött a fekete. De ez még mindig sokkal kíméletesebb eljárás, mint a szőkítés.

Utána pedig befestettem vörösre (az volt a cél). Az első pár alkalommal még látszott, hogy nem egyenletes a szín, de nem zavart, mert nem volt feltűnő, mintha ombre hajam lett volna :D Most már egyenletes. Ha te a természetes hajszínedet szeretnéd visszakapni, akkor egy ahhoz hasonló színnel fesd át az egészet, miután a fekete kijött belőle. Lehet, hogy neked sem lesz elég 1 alkalom, mire a különbség eltűnik, úgyhogy csak türelem :)

Jah nekem is derékig ér a hajam, és emiatt nem szerettem volna levágatni, ezért próbálkoztam ezzel a módszerrel :D

2019. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!