Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú hajat festeni?

Vékonyszálú hajat festeni?

Figyelt kérdés

Eléggé vékonyszálú hajam van. Eleinte 3 évig nem volt levágatva, ezt behoztam kb fél éve, váll fölé érőre vágattam, egészen magához tért a hajam, sűrűbbnek is tűnt. Most megint megyek fodrászhoz, ismét levágatni, de már régóta be akarom festeni feketére. Valami ammóniamentes színezőre gondoltam, azok elvileg kevésbé károsak...? De tartósak is vagy pár mosás erejéig tartanak? Illetve a fekete szín ebből is nagyon káros?

Nagyon féltem a hajamat, nem akarom hogy hulljon vagy megritkuljon emiatt. :(


Illetve tudtok olyan márkát aminek van ilyen kevésbé káros színezője és beválik?


A másik dolog az lenne, hogy nem feltétlen akarnám hónaponta festetni. Alap hajszìnem az sötétbarna. Nagyon meglátszódna a két szín közti különbség lenövéskor?


A válaszokat előre is köszönöm!!


2019. febr. 3. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Sötétbarnát miért szeretnél feketére festeni?

Kevesebbnek fog látszani, minél sötétebb, annál inkább.

Illetve a szőke után a fekete roncsol a legjobban. Sokaknak hullik tőle. Eltüntetni meg nem nagyon lehet, maximum lenő.

Nekem is vékonyszálú hajam van, eszembe nem jutna még festéssel is gyötörni.

2019. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, viszont azon gondolkodom hogy egy életem van és egyszer sem fogom befesteni a hajam... Egyszer szerintem ki lehetne próbálni. :/ vagy nem is tudom. :(
2019. febr. 3. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vékonyszálú meg nem is az a dús fajta. Nekem is eszembe jutott anno, hogy befestetem feketére, de aztan inkább nem. Nem kockáztatok, maradok a világos barna hajamnál eredetiként. Egyébként meg szerintem minden ilyen színező kence-fince rossz hatással van a hajra
2019. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!