Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta haj lánynak? Vélemények...

Raszta haj lánynak? Véleményekre esetleg tapasztalatokra lennék kíváncsi.19/L

Figyelt kérdés

Természetesen vékonyabb szálúra gondoltam (ugye így több tincs lenne és szerintem szebben is néz ki)

Véleményekre esetleges tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2019. febr. 6. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Személy szerint odavagyok érte, nagyon-nagyin teszikés kifejezetten jóérzés, ha látok valakit az utcán, akinek igényes, rendbentartott rasztája van.

VISZONT:

-Látod, azért elég sok negatív hozzászólást kaptál,

körülbelül erre számíthatsz majd az utcán is

-Valóban rengeteg munka van vele, heti kb. plusz 2

órát számolok, nem beszélve, ha elmész usziba,

strandra, megázol stb., mindig te leszel az utolsó

aki kész van

2019. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

(Bocsi, véletlenül küldtem el)


-a tetűt is csak megelőzni lehet, kezelni nem (de megelőzni LEHET, és nagyon fontos is, ezt feltétlenül tartsd szem előtt majd)

-egy sor negatív sztereotípiával találod majd szemben magad, füves, libsi, stb.

2019. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom! Nekem is volt, most lesz újra rasztázva csak az alja. Lányoknál szerintem jól néz ki ha a fejed tetején vagy az arcod körül meghagysz valamennyi rendes hajat, lágyabb kinézete lesz, nem lesz olyan durva. (Mint Elise Buch-nak vagy emblo-nak)

Nem feltétlenül macera, attól függ mennyire akarod horgoltra.

Azzal ne törődj ki mit gondol, sok rasztát ismerek akikről elsőre rosszat gondolnak az emberek, tuti drogos stb de miután megismerik őket rájönnek hogy semmi tipik raszta dologgal nem azonosulnak. :)

Szóval hajrá!!

2019. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!