Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rémes lett a hajam, mégis mit...

Rémes lett a hajam, mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A hajam hát középig ért, viszont sok volt vele a baj. Sosem állt normálisan, hamar zsírosodott, mindenbe beleakadt. Így úgy döntöttem, ideje megszabadulni tőle, itt az idő a rövid hajnak. Én egy előre hosszabbodót szerettem volna, ami a vállamig ér. Csak... A fodrász annyira elintézte, hogy rossz ránézni is. A baj megtörtént. Hátul felvágta, elől pedig a nyakam közepéig sem ér. Az összhatáson már csak a természetes tejfel szőke hajam ronthat. (bár alapból szeretem, most ad neki egy mégrosszabb kinézetet)

Ilyenkor mit tehetnék? Nem mondom, hogy szeretném azonnal visszakapni a hajamat, de ez már túlzás! Borzalmas, egyszerűen rosszul érzem magam a bőrömben. Tudom ostobaság, de mintha a páromat is elrémítené.

Valami megoldás van, hogy legalább egy kicsit nőjjön?



2019. febr. 11. 22:01
 1/5 anonim válasza:
45%

Ricinusolaaaj, egy-két alkalom utánmár rendesen látszik:)

Lehetőleg hagyd rajta egy éjszakát, ha teheted fóliázd be.másnap reggel alaposan mosd ki.. Nekem nagyon durván beinditotta a hajnövekedésem, 3-4 centit nőtt egy hónap alatt

2019. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetes hatóanyagú hajápoló, ricinusolaj a tövére, hajvitamin. Ennyi. Csodaszer nincs.Vágás közben nem láttad,hogy túl sokat fog fel? És mi az,hogy mindenbe beakadt? Nekem is hosszú,ráadásul gyűrűgöndör hajam van,de ezt a kezelhetetlenséget nem értem.


Mondjuk ha zsírosodtt és össze-vissza állt,akkor valami nem volt rendben a fejbőröddel eddig. Lehet,hogy ezzel a drasztikus vágással pont,hogy javítasz a helyzeten hosszú távon. Valószínűleg egy kívülállónak nem olyan "rémes", mint neked. Fel a fejjel :)

2019. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem két trükköm van amitől rohamosan nő a hajam. Az egyik a dm das gesunde nevű hajvitaminja, nagyon hatékony és olcsó.

A másik kicsit drágább, de nagyon megéri. Gyógyszertárban vegyél panthenol sprayt amit égési sérülésekre kell fújni. Azt a habot mindenhol masszírozd a fejbőrödbe hajmosás előtt. Legjobb, ha sapkát húzol rá és egy egész éjszaka rajtahagyod. Nagyon gyorsan fog nőni a hajd.

2019. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a fazonnal van baj?

Ha igen, menj el egy mesterfodrászhoz, s kérd, hogy javítson rajta.

Sokszor ugyanaz a hossz teljesen másképp néz ki egy másik fazonnal.

2019. jún. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így lassan fél évvel később, ha esetleg valaki is hasonló módon járna. A rendszeres ricinusolajas pakolás és a C vitamin csodákra volt képes. :) Nem mondom, hogy métereket nőtt tőle a hajam, de talán egy picurival többet, mint amennyit természetesen is kellett volna.
2019. szept. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!