Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felvarrott MŰ póthajba lehet...

Felvarrott MŰ póthajba lehet tenni szőke melírokat? (fekete alapszínbe)

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
mű? miből van az, műanyagból?
2010. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát pontosan nem tudom hogy miből van, de gondolom valami olyan anyagból ami mű. és nem tudom h az ilyen hajat lehet e vegyszerrel kezelni
2010. júl. 1. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
háát, magadnak semmiképp ne próbáld meg szerintem, ha az anyagát nem tudod akkor pláne. Fodrászt kérdezz meg, az a tuti.Mondjuk feketébe a szőke szerintem nagyon nem illik.
2010. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Műhajat tilos festeni,be se fogja,mivel nem igazi haj.Szerintem nem is éri meg műhajat felvarratni,mert kb 1-2 hónapig lehet hordani.Előnye,hogy olcsón hozzá lehet jutni ezekhez a futura hajakhoz,de én inkább az igazira szavazok:)
2010. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az igazi hajat sem lehet egy két hónapnál tovább használni, mert lenő a fonat, és lóg a haj... szóval tökmindegy
2010. júl. 5. 12:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vok.Igen,de az igazi hajat többször újra tudod rakatni,míg a futura hajat az első leszedés után már nem teszik újra vissza,mivel ezeknek a hajaknak 1-2 hónap a szavatosságuk.
2010. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!